Kilo ile ilgili

kader1

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2008
555
33
arkadaşlar iştah kesecek bir çay varmı çay içmeyi seviyorum belki faydası olur kilo vermeye

Canım form çayları war onlardan iç zayıflamak istiyosan bir diyetisyenden yardım al istersen daha iyi oluyo ablam öyle yaptı sana tiyolar werebilirim

günde 1 saar yürüyüş we 12 bardak su bunları hiç aksatma gece yatarken bir bardak suya bir tatlı kaşığı elma sirkesi bikaç damla limon damlatıp içebilirsin biliyosun elma sirkesi basen we göbekdeki yağları eritiyo diyerlar dokunmazsa tabi denemekte fayda war kolay gelsin canım

benim arkdşımın kullandığı bi çay karışımı var..4 yemek kaşığı mate yaprağı,2 adet portakal kabuğu,,2 adet enginar yaprağı(küçük parçalara bölünmüş şekilde),,1 yemek kaşığı rezene,,2 yemek kaşığı kekik,,1lt kaynar su......bunların hepsini kaynar su içerisinde karıştır 30dk ıhlamur gibi demlendir yemeklerden 20 dk öncede iç...arkadaşım tv programından almış ve gayette memnun..aslında pek inanmam tv deki tariflere ama sonucu arkadaşımda görünce vermek istedim

diyet uzmanı ablama bi karışım vermiş.her gün onu yapıp termosla işyerine götürüyo.geçen sordum zayıflama iksiri dedi.içinde neler var bilmem ama kız çok kilo verdi canım.öğrenince yazarım.ama bunu veren doktor unutma.belki bünyeye göre değişken bi formüldür

X