kilo gidiyor yağ oranı düşmüyor mutsuzum :(

Rica ederim :)

canım bence protein ile beslen karbonhidrattan kesinlikle uzak dur ayrıca bence biraz agırlık çalısabilirsin kas oranını korumak amaçlı çünkü zaten kasın yoğun olduğu bi bölgede yağ barınamıyo ayrıca önce kardiyo yap yarım saati geçmesin ama öle yavaş değil tempolu sonra biraz kas çalış bence çünkü sadece kardiyo yapıldığında yağ artı kas veriyoruz ama kası geliştirecek hareketler ile bide bunu desteklicek protein aldığımızda çoğunluk yağdan gidiyo tartıya o kadar bakma önemli olan vucudundaki orantı ayrıca şunuda sölemeliyim kassız zayıf bir vucut orantısız bir vucut tabi bu benim fikrim ayrıca vucutta kas ile kalori yakma hızı doğru orantıda ilerliyo

Zahmetle yapılan sporlarla daha çabuk forma giriliyor aslında .-. Benim tavsiyem spor yapmaktan kaçınmayın ama spor yaparken de krep tarzı şeyler yemeyin kendi adıma söylüyorum hiç iyi bir şey değil.Sporla daha çabuk sonuç alıyorsunuz tabii ki bunu düzenli yapmak gerekiyor yoksa kilo alıyorsunuz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…