Kilo Çizelgesi Nasıl Yapılır?

tickerfactory.com sitesine gir, weight loss u tıkla

:enbuyukkk:

umarım yardımcı olabilmişimdir...

ben herseyi dogru yaptim yapistirdim da degiskleri kaydettikten sonra mesaj geliyor .bu alandaki cizelge yaziliminiz öngörülen formatta degildir ...diye,bu nedem simdi? herseyi dogru yaptigim halde neden olmuyor yardim lütfen ya.....

sariz ben senin taif ettigin sekilde uyguladim ve oldu sonunda,,cok tesekkürler tatlim ,lakin altta 19.5 yazmasi gerekiyor ama bende 49.5 yaziyor neden acaba?

weight lost tıkla

seçim yaptıktan sonra next tıkla

seçimden sonra next tıkla

parolayı yazmayı unutma başa döndürüyor

setup yazıyo altındaki iki seçenekten private datayı seç

altındada 3 seçenek var weiht seçilecek

weight units yazan yer kilograms olarak seçilir allatki kutulara sırasıyla yanlarına renkleride işaretlediğim yazıların yan taraflarındaki kutucukları sırasıyla hedef başlangıç şu anki kilonu yaz alttaki kutuya da / işareti ile g/a/y şekilinde tarihi yaz

boy mass ındex(bmı) bölümünde metrıc sı seçilecek ve altta ilk kutuya 1 ikinci kutuya boyun kaçsa onu yazıyon örneğin 1.60 ise 1 i önceki kutuya yazdık 60 yazıyoruz

next tıkla

en son oluşturduğunuz tabloyla karşılaşıyorsunuz

bbcode kutusundaki kodlardan ile başyan ve biten yerde hptt ile başlayan ve png ile biten kodu seçip sağ tıklayıp kopyala de ama sayfayı kapatma[/COLOR]

[IMG]http://img69.imageshack.us/img69/9187/78228603.jpg

kadınlar kulübündeki sayfana dön ve kullanıcı paneline tıkla

profilini düzenle yazan yeri tıkla

kişisel bilgiler bölümünde kilo takip çizelgesi yazıyor oraya yapıştır

tickerfactory sayfasına geri dön ve

resimde gördüğün mevi ile işaretlenmiş yeri kopyala ve woldde kaydet

kilo verdikçe değiştirmek için woldde kayıtlı olan kodu kopyalayıp interneti açtığımızda en üstte hptt ile başlayan yeri silip bu kodu yapıştır ve enter e bas

resimdeki gibi son kilonu sil ve şu anki kilonu yaz alttaki tarihede o günün tarihini at

next tıkladıktan sonra bbcode bölümündeki kodu kopyalayıp bir önceki işlemde yapışdığı gibi sadece mavi olan yeri kopyalayıp kullanıcı panelinden profilini düzenleye oradan çizelge bölümndeki eski çizelgenin kodu silinip şimdi yaptığınız kodu yapıştıracaksınız ve değişikleri kaydet de

Son düzenleme:
net ve açık şekilde çizelgeyi değiştirmeyi ve yapmayı anlattım umarım yardımcı olmuşumdur:hulya:

Sükür Oldu Ve ilk mesajimi gondermis oldumm :teytey:

Daha dün üye oldum ve bügün ilk Cetveli yapmayi istedim....Herkeze basarilar dilerim a.s

ya ben neden yapamıyorum püsküüüüüüüüttttttttt((offfff şu şifre muhabbeti ne onuda anlamadımya keşke şu ingilizceyi daha iyi öğrenseydim zamanında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…