Kilo almak istiyorum önerilerinize ihtiyacım var

Bende 45 kgim hatta sanırım su ara 44. Boyumda kisa degil ha 167
Bende diyetisyene gittigimde almistim ama dayanamadim afedersin yedigimi peceteye tükürüp çöpe atiyordum. Sonra kendi kendime yontem buldum. Fıstık ezmesi süt bal muz karistirip shake yapip içtim.
Ertesi gun bikmamak icin cilek süt yulaf ezmesi bal
Ertesi gün cici bebe süt buz shake yapiyordum zaten hemen ufalaniyor
O cici bebe süt te insani sıkıyor
Sonuc demir eksikligi alt tarafi 1 hafta kafar ictim buyuk bardakla.
Uff yaa.
Sut kansizlik yapiyor gercekten. Fistik ezmesi ye kaşıkla gunde 3 kaşık yemeye çalış o cok kalorili bir yiyecek. Bomba gibi. Ve sağlıklı birsey yani. Sporcularda tercih ediyor yulaf ezmesi de ye. Ama yumurta yeme bence :kusmuk:
Ben cig yumurta bile icmistim.
Tamam canım çok teşekkür ederim 😊

ben sekerli kahve ve çayla koruyorum kilomu şekersiz icersem gidiyo direk. abur cubur yemeyi sevmiyorum. gece de yesem üç kişilik de yesem canim sıkkın moralim bozuksa sabah bi kilo vermis oluyorum :KK43:

kardesim iki sene diyetisyen artı spor denedi alamadi. bi arkadasim da ayni sekilde alamadi. baska bi arkadasimin metabolizması aşırı hizliymis gece uyurken bile maraton koşusu yapmis kadar enerji harciyosun demis doktor.

Bende 45 kgim hatta sanırım su ara 44. Boyumda kisa degil ha 167
Bende diyetisyene gittigimde almistim ama dayanamadim afedersin yedigimi peceteye tükürüp çöpe atiyordum. Sonra kendi kendime yontem buldum. Fıstık ezmesi süt bal muz karistirip shake yapip içtim.
Ertesi gun bikmamak icin cilek süt yulaf ezmesi bal
Ertesi gün cici bebe süt buz shake yapiyordum zaten hemen ufalaniyor
O cici bebe süt te insani sıkıyor
Sonuc demir eksikligi alt tarafi 1 hafta kafar ictim buyuk bardakla.
Uff yaa.
Sut kansizlik yapiyor gercekten. Fistik ezmesi ye kaşıkla gunde 3 kaşık yemeye çalış o cok kalorili bir yiyecek. Bomba gibi. Ve sağlıklı birsey yani. Sporcularda tercih ediyor yulaf ezmesi de ye. Ama yumurta yeme bence :kusmuk:
Ben cig yumurta bile icmistim.

babam sütü soğuk içince kansızlık yaptığını söylemişti. soğuk sütle sıcak sütun etkisi farkli oluyomus.

bide kefir kan değerleri için çok faydaliymis denemek isterseniz :)

ben sekerli kahve ve çayla koruyorum kilomu şekersiz icersem gidiyo direk. abur cubur yemeyi sevmiyorum. gece de yesem üç kişilik de yesem canim sıkkın moralim bozuksa sabah bi kilo vermis oluyorum :KK43:

kardesim iki sene diyetisyen artı spor denedi alamadi. bi arkadasim da ayni sekilde alamadi. baska bi arkadasimin metabolizması aşırı hizliymis gece uyurken bile maraton koşusu yapmis kadar enerji harciyosun demis doktor.
Ben de aynıyım işte canım sıkılırsa sabahına süzülmüş olarak uyanıyorum ve sanırım enerjiyi çok fazla yakıyorum

Ben de aynıyım işte canım sıkılırsa sabahına süzülmüş olarak uyanıyorum ve sanırım enerjiyi çok fazla yakıyorum

bide ben yemek yemeyi unutuyorum. acim ama yemek aklıma gelene kadar aksam oluveriyo. kahvaltı yapiyim diye kendi kendime konusup aksama kadar ac geziyorum evin icinde. sanirim siz de pek sevmiyosunuz yemek yemeyi. biraz da yemeyi sevmek lazim.

yerken yorulduğum için çoğu seyi yemezdim ben :KK70:

Bende kendimi bildim bileli kilo almaya çalışan biriyim evlendiğinde bile 45 kiloydum 4 sene geçti en son47 olmuştum zar zor kalori hesabı günlük 2500 yapmaya calisiyodum ama sürekli uyulmuyor cnku iştah yok fazla cicibe süt muz vs denedim bi müddet sonra bikiyor insan sonra bi video izledim bi şurup varmış alerji şurubu yan etkisi iştah açmak onu bile aldım sadce uyku yapiyo ilk bi kaç gün sonra bünye alisiyor:) ama gerçekten istahim i açmıştı ve ben 50 kilo oldm snra hamile kaldm ister istemez kilo alıyorum sua n inşallah vermem sonra:)

bide ben yemek yemeyi unutuyorum. acim ama yemek aklıma gelene kadar aksam oluveriyo. kahvaltı yapiyim diye kendi kendime konusup aksama kadar ac geziyorum evin icinde. sanirim siz de pek sevmiyosunuz yemek yemeyi. biraz da yemeyi sevmek lazim.

yerken yorulduğum için çoğu seyi yemezdim ben :KK70:
Açıkçası yemek çok aklıma gelmiyo 😊

Bende kendimi bildim bileli kilo almaya çalışan biriyim evlendiğinde bile 45 kiloydum 4 sene geçti en son47 olmuştum zar zor kalori hesabı günlük 2500 yapmaya calisiyodum ama sürekli uyulmuyor cnku iştah yok fazla cicibe süt muz vs denedim bi müddet sonra bikiyor insan sonra bi video izledim bi şurup varmış alerji şurubu yan etkisi iştah açmak onu bile aldım sadce uyku yapiyo ilk bi kaç gün sonra bünye alisiyor:) ama gerçekten istahim i açmıştı ve ben 50 kilo oldm snra hamile kaldm ister istemez kilo alıyorum sua n inşallah vermem sonra:)
O şuruptan içmiştim evet uyku yapıyo doktor yazmıştı

Açıkçası yemek çok aklıma gelmiyo 😊

biliyorum sağlıklı değil ama şekerli cay ve kahve bende çok ise yarıyo :)
bide istahli kisilerle takılın yemek yiyin. kimisi o kadar güzel yiyo ki hayran oluyorum. tabi ben onlarla yiyince iyi ki senle yiyoruz kendimi frenliyorum diyolar :KK70:

endokronoloji ve metabolizma diye bir bölüm varya metabolizma doktoru oraya gözüktün mü?benim de çok yakın bir arkadaşım var tığ gibi, sıskacık, rüzgarda uçacak ama yediklerini görsen ağzın açık kalır.tek öğünde bütün somun ekmeğinden tut 2'şer porsiyon tatlısına kadar yer ama zor doyar.meğerse çift metabolizması varmış asla kilo alamayacak :dua:

dıyetısyene gıdın kesın kılo alırsınız
onlar 6 ögün vererek uzun vadede leptını bozdugundan bırde ılla karbonhıdrat alman gerekıyor ekmek yemek zorundasın deyıp glutene bogduklarından kılo almamanız mumkun degıl :)

ama ben olsam squat yapardım
kasları guzel sekıllendırıyor yag olarak artıs olacagına kas olarak artıs olsun :KK66:

bobrek ustu bezlerınız fazla mı calısıyor ona da bır baktırın bu arada

Doktor kontrolünde mi aldınız
Hayır
Tahlillerime vitaminlerime baktırdım hepsi normal çıktı
Ama ben yemediğimin farkındaydım.
Artık hergün yediğimin daha fazlasını yiyorum ama dengeli beslenerek.
Hani hamurişi yapıp yemiyorum ama kalorisi yüksek besinleri yemeye dikkat ediyorum.
Karbonhidrat protein yağ bunların hepsini dengeli bir şekilde tüketiyorum.
Hergün illaki kefir içiyorum.
Ve akşamları cici bebe süt yapıyorum.
Dün bol gelen pantolonumu zor giydim mesela
Bu benim için bir mutluluk sebebi :KK70:

Genler çok önemli arkadaş
Kesinlikle öyle. İşin sırrı genlerde. Ben de zayıftım bayağı kilo almaya çalıştım ama belli bir kilonun üzerine ne yaptıysam çıkamadım. Zayıflık iyi hoş ama çelimsiz bir görüntü de verebiliyor işte. Genlerle ve aileyle alakalı. Konu sahibinin de ailesi zayıfsa max alabileceği kilo bellidir zaten

X