kilo alirsam dunyalar benim olacak

Merhaba arkadaslarim hep icimizi karartan dertlerle konu acmistim.buda benim icin bir sorun yillardir hic asamadim.hep baliketli dolgun bir bayan olmak istedim hayatimda.ne yesem yarasin istedim.liseye gidene kadar 65 kiloya kadar ulasmistim.dert yok tasa yok mutluydum kilo aliyordum.ama buyudukce biseye sinirleneyim uzuleyim istahtan kesildim.ce sonuc 1.64 boyunda 53 kiloyum.hedefim 65 yani bana biri zayifsin dese isterse dunya guzelisn dese ben o aksama kadar aglarim.gitmedigim doktor spor salonu kalmadi tum ezcaneyi eve tasidim.vitamin balik haplari serumlar.yok alamiyorum.google arama kayitlarim hep nasil kilo alinirla dolu.troid guatr hicbisey yok.yasima gorede almam lazim yine alamadim.bana onerebiliceginiz bir durum varmi diyetistende bir kilo aldim.oda sonucsuz.yani varmi bu durumla basa cikabilen.cok dua ederim :kk77::KK50::hamarat:
Zayıf değilsin ki senle boyumuz nerdeyse aynı ve ben hamileligimi saymazsak yıllardır 49 kiloyum ve böyle olmak hoşuma gidiyor. Doğuma bile 62 kiloyla gittim sen emin misin 65 kilo olmak istediğine? Sonra oranı buranı erisin diye duvarlara vurma:))

160 boyumla 65 kiloyum. Giydigim hic bisey yakismiyor. Biraz dar giysem her yerimden patliyor genis giysem yasli teyzelere benziyorum.. ustelik simdi hamileyim ve kilolar yuzunden moralim cok bozuk..
Bu yuzden sizi anlayamayacagim.m

Ama bisey soyleyecegim bana diyorki salata arrik yasak yemeklerin yaninda ayran iceceksn hergun kofte et pilav porsiyon yiyeceksin ama bunlari yiyecek istah olsa zaten ben alirim.diuetisten ben sandimki mucize bi ilac verecek

Diyetisyenin ilaç verme gibi bir yetkisi yok. Kilo vermek daha zor olduğu halde, onda bile sadece beslenme listesi veriyor...

Ayrıca ben de çok zayıf olduğunu düşünmüyorum. Benim boyum 1.70, kilo vermeye çalışıyorum ve 60-62 kilo ideal olur diye düşünüyorum.

Ama sen sanırım idealden ziyade, biraz balık etli olmak istiyorsun. Yani 34-36 değil de 38-40 beden gibi.

Nasıl iştahınız yok anlamıyorum. Yani hiç mi canınız birşey çekmiyor :KK53: Yemek sitelerine girin, hamarat bayanların instagramlarına girin, yemek resimlerine bakın. Mantılar, dolmalar, kebaplar, gözlemeler. İlla ilginizi çeken, ağzınızı sulandıran birşey olur. Görsel ve psikolojik olarak yemek yeme fikrine alışın. Sadece ilaç araştırmakla olmaz, neleri yiyebilmek isterdiniz onları araştırın, tarif bakın, yemeğe odaklanın.

Ben zaten normal olmadogimi bikiyorum ama her insan
İyi de konu absürd. Kilosu az değil ki. 53 kilo Boya göre normal. 65 kilo ise fazla. Şu durumda sağlıklı kilo yoktur, fazla kilo vardır. Zayıflıktan erimiş gibi değil verdiği rakamlar. Ben hafif tombul ılmak istiyorum diyen birine ne diyeyim başka? Bakış açısı sağlıksız ki.
in bakis acisi farkli ben istiyorumki gobeklerim yaglarim tutulsun ele gelsin bacaklarim kalinlassin goren maslakahin var desin.bende bikjyorm normal bakis acim yok ama dusunun zayifliktam o derece biktim size atabilsem ozelden atarim resmi ama bikmorm nasil atiliyo

Ahhh keske oyle bir durum olsaa gecen gun dudagimin ustune dolgu yapilicakri doktoruma dedimki acaba dahami kalici oksa yag enjekte etsek bana dediki tatlim sen cok zayifsin nerenden yag alacagiz.bi sinirle hisimla ne dolgu yaptrdim ne bisey bide kadini engelledim sirf zayifsin dedi diye.yilkardir tanidigm doktorum bide :KK20:

Bence sende takıntı olmuş bu durum. Psikoloğa da gitmen gerekiyor olabilir.

Ben zaten normal olmadogimi bikiyorum ama her insan

in bakis acisi farkli ben istiyorumki gobeklerim yaglarim tutulsun ele gelsin bacaklarim kalinlassin goren maslakahin var desin.bende bikjyorm normal bakis acim yok ama dusunun zayifliktam o derece biktim size atabilsem ozelden atarim resmi ama bikmorm nasil atiliyo
E işte demek ki sağlıksız kilo almak istiyorsun. Şeker ye şeker. Bıngıl bıngıl olursun.

Kilo alınca da vermek istiyorum diye konu açma da buralara.. Şu kilo al ak istiyorum diyenlere hayret ediyorum.. 58 kiloydum boyum da 1.55.. Kilo vermeye çabalıyorum.. 2 kilom gitti şükür 56 kiloyum şu an..kilo almak ucunu kaçırınca istediğini giyemediğinde dank ediyor..şahsi fikrim siz zayıf bir insan değilsiniz 65 kilo çok gelir size.

Diyetisyenin ilaç verme gibi bir yetkisi yok. Kilo vermek daha zor olduğu halde, onda bile sadece beslenme listesi veriyor...

Ayrıca ben de çok zayıf olduğunu düşünmüyorum. Benim boyum 1.70, kilo vermeye çalışıyorum ve 60-62 kilo ideal olur diye düşünüyorum.

Ama sen sanırım idealden ziyade, biraz balık etli olmak istiyorsun. Yani 34-36 değil de 38-40 beden gibi.
Evet ben bu gerçeği konuyu okuduğum an anlamıştım verdiği rakamlardan. Siz daha yeni anladınız.

Kilo alınca da vermek istiyorum diye konu açma da buralara.. Şu kilo al ak istiyorum diyenlere hayret ediyorum.. 58 kiloyum boyum da 1.55.. Kilo vermeye çabalıyorum.. 2 kilom gitti şükür..kilo almak ucunu kaçırınca istediğini giyemediğinde dank ediyor..şahsi fikrim siz zayıf bir insan değilsiniz 65 kilo çok gelir size.
Ben iki senedir sirt ustu yatiyorum yani nasil diyim hani yuzum tavana bakiyo sekilde (yuzustu ve sirtustunu hep karistiryorm) ve aksamlari yediklerim o sekilde yattigim icin eritiyormus mide.aabaha kadarda malesef cok donmem.cok alismaya calistim yok alismisim ve dogal olarak mide sabaha kadar writiyorr.yok yani ben yalan soylemeyecegim istyorum zayif diyeceklerinw sisman desinler.az ye desinler.psikiyatrye gittim ilac verdi o ilac herkese bir ayda 10 kilo aldirmis bana 3 aldirdi oda biraktim hemen gitti.o kadar dengesiz bi vucut

Ben iki senedir sirt ustu yatiyorum yani nasil diyim hani yuzum tavana bakiyo sekilde (yuzustu ve sirtustunu hep karistiryorm) ve aksamlari yediklerim o sekilde yattigim icin eritiyormus mide.aabaha kadarda malesef cok donmem.cok alismaya calistim yok alismisim ve dogal olarak mide sabaha kadar writiyorr.yok yani ben yalan soylemeyecegim istyorum zayif diyeceklerinw sisman desinler.az ye desinler.psikiyatrye gittim ilac verdi o ilac herkese bir ayda 10 kilo aldirmis bana 3 aldirdi oda biraktim hemen gitti.o kadar dengesiz bi vucut
Bence sen kilo için değil de bu takıntın için iyi bir psikiyatriye git.. Kilo iyi bir şey değildir.. Ve insanlar hep konuşur.. Kilo alırsın aaa çok almışsın.. Verirsn aaa çok zayıfsın....bitmez bu kilo muhabbeti kadınlar arasında.. Hep bi kilo muhabbeti kime neyse.. Bence sen takıntı etmişsin.. Sana öyle söyleyene zayıf olmak için kadınlar dünya para harcıyor ne yapcam kiloyu dersin kapatırsın ağızlarını..

Zayıf değilsin ideal kilodasn kilo alıp napcan bendeki 5 kilo fazlalığı vereyim sana :KK53: doğum yapınca saçını başını yolcak hale gelirsin :KK14: geceleri patates kızartması ye düzensiz beslen alırsın kilo

Canim baktim doktorlarda normal kilon sen zayif

Degilsin diyor.ama ben kendimi zayif goruyorm bi tek kalcam var oda zayifliyayim hemen gidiyor.yani diyorm ya benim arkamdan dedikodu yapsalar kilo almis yarim dunya olmus deseler vallahi billahi havaya ucacagim.yok yani ben istyorumki 65 olayim.insan hergun tartilirmi
Bence sen kaşınıyorsun :)) şaka bir yana ben 170 boy 52 kiloyum. Sadece hamileyken 13 kilo alabildim oda pufff gitti. Evlenmeden önce kilo almak için bebe bisküvisi süt muz karıştırıp yerdim. 47 kiloyla evlendim düşün halimi. Bence iyisin sen. Almaya çalışma

Çok ilginç. İlk defa kilolu olmak isteyen birini gördüm. Kilo alınca elbise nasıl ayarlıyorsunuz? En büyük sorunum bu benim. Bi de zayıf insan çıtı pıtı çok güzel geliyorlar bana. Bol karbonhidrat tüket yatmadan önce. Alırsın.

Kizlar iste oyle olmuyor resim arabilsem atarim.tamam daha zayif insanlar var Allah yardimcilari olsun gercekten beni ancak alamayan anlar.ama kotu birsey normalde biraz kilo alsam gobegim cikardi o kadar hosuma giderdiki.bu sene hep uzun kabanlar montlar giyindim telafi etmek icin.sukur Allaha herkes der yuzun guzel.kendimi cok begenmem ama isyanda etmem.benim tek sorunum fizigimle.bu takintimi yenemedim.Allah baska dert vermesin tabiki ama uzuluyorum.ye ye nereye gidiyor.hersey temiz.cok istedim bi sorun ciksinda a bundan alamiyosun diyip tedaviye baslayalim.yok doktor diyorki sukredilesi sonuclarin var kan troid vitamin hepsi yerinde diyor.aile hekimi bikti artik.son care burasi hani dedim belki bi tavsiyeniz olur diye.napim artik takmasamda en fazla iki gun

1,53 43 kiloyum suan ben bıle kendıme zayıf dıyemıyorum sizin kilonuz normal zayif demelerine sastim (belki vucudunuz s1k1dir bilemedim) Kılo ile ilgili bir takintiniz var malesef. Alacaksanizda sglikli bir sekilde alin.

X