Bölgesel İncelme Kilo alıp vermekten mütevellit jöle kıvamına gelen kollara çözüm?? :(

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

limpida

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2012
1.186
0
Kızlar 24 yaşındayım ve kendimi bildim bileli hep kiloluydum. Lisedeyken 4 ayda 30 kg verdim (tabi ki sporla), öss zamanı geri aldım fazlasıyla. tabi sonrası malum 5-10 kg arasında vermeler, geri almalar... derken 2012 ocakta yeniden rejime girdim ve sporla 2 ayda 15 kg verdim. fakat sporu bazı nedenlerden dolayı bırakmak zorunda kaldıysam da yediklerime dikkat ederek bir daha geri almadım. şimdi diyete ve spora yeniden başladım. kilom çizelgemde yazıo. benim sıkıntım kollarımın jöle kıvamına gelmesi ve dumbel, pilates bandıyla çalışsam da sanki sıkılaşmıcak hissine kapılmam ((( cidden muzdaribim ben yaaa bu konuda. bazı hatunlar 50'şer 60'ar kilolar veriolar ve önce-sonra resimlerine bakıorum sarkma olmamış hiç, nasıl becermişler, napmışlar bilmiorum lütfen tecrübesi olanlar yazsınlarrr çok canım sıkkın çokk (

Bu kadar hızlı kilo alıp vermeyi nasıl yapıyorsun.Sadece kolların için değil genel sağlığın için zararlı. Genetik de önemli burada hani bazı insan vardır kiloluda olsa eti sıkıdır, bazısının daha yumuşaktır. Sporla zamanlada olsa sıkılaşabilirsin bir yandan sıkılaştırıcı ürünler kullan bence, hani doğum yapanlar karın bölgesini toparlamak için sürdüklerinden

valla bünyem böle napiim ilk defa verdiğim 15 kgyu geri almadım 5 ayda. hızlı verdiğim bişe de yok aslında. kgm fazla olduğu için 2 ayda 15, 4 ayda 30 vermem gayet normal. 60larımda olsam imkansızdı. teşekkür ederim tavsiyelerin için

Canım dambıl kullanıyorsun bir süre sonra sıkılaşma göreceksin zaten, devam etmelisin.
Ben de kullanmayı düşünüyorum.
Sen kaç kg'lık olanlardan kullanıyorsun?

Canım dambıl kullanıyorsun bir süre sonra sıkılaşma göreceksin zaten, devam etmelisin.
Ben de kullanmayı düşünüyorum.
Sen kaç kg'lık olanlardan kullanıyorsun?

canım ben 2 kgluklardan kullanıorum. ama artık kesmio gibi, daha ağır almayı planlıorum, 4e kadar yolu var :) sen?

Aynı dertten muzdaribim!.. Sporla kilo verilir ya da diyetle ama kollardaki yağların gitmemesinden ve etimin yumuşak olmasından dertliyim. Yani ağırlık çalışmıyorum çünkü yağlar gitmeden kaslanmaktan korkuyorum. Sizce napabilirim, ağırlık çalıştığınızda incelme gördünüz mü siz?? Benim kollarım kalın ve bu konuya çok takılıyorum

bnmde o sorunum war nefret ediorum yaa bide catlaklar oluştu tişort giyemiorum cok cnm sıkılıo :2:

bnmde o sorunum war nefret ediorum yaa bide catlaklar oluştu tişort giyemiorum cok cnm sıkılıo :2:

Çatlak benim bi tek bacaklarda var acıcık yayılmasından kola sıçramasından korkuyorum bende Ya hilal şimdi bizim düğünümüz varya bu kolları napçaz ki

Çatlak benim bi tek bacaklarda var acıcık yayılmasından kola sıçramasından korkuyorum bende Ya hilal şimdi bizim düğünümüz varya bu kolları napçaz ki

hiç bilmiom walla bacım millet sorun değil ben nişanlıma açıp gösteremiomki kolumu coookk utanıorum hiç haberdar değil benm kollardan mahvolmuş durumda bnm kollarımm o konuda biraz pskolojim bozuk hep milletin kollarına bakıorum

Bende herkesin koluna bakıyorum, özellikle bu yaz gittiğim düğünlerdeki gelinlerin ve kolu kalın olanların gelinlikle görüntüsü ya da kalkıp oynarken o bıngıldıyan yağların basit harmonik hareketleri hala gözümün önünde Annecim ya benim bu kolları vermem lazım acep biberiye yağı sürüp 10 kiloluk su şişelerine suyu doldurup kaldırsak sonuç alabilir miyiz :44: ben bugün buna başlıcam

canım kilo verince kollarda incelio bnm arkadasımınki inceldi bide az önce bi yerde okudum 2 cm incelmiş kilo verince ben on kilo wermek istyrum blki incelir yaa ::2:

tam hatırlamıorum cnm ama bi on kilo vermiştr düşünsene içinden bi 10 kiloluk cocuk cıktığını her yerinden incelir walla

Şimdi 58 olmuşum ben 10 kilo versem 48 en son ortaokulda 48 kiloydum ben inanamam heralde o kadar veremem. 50 olsam yeterli şu an için bana :26: 8 kilo versem işte 2 cm incelse bide sıkılaşsa abareyyyy nasıl dünyalar benim olur

canım spor yapman gerekio sıkılaşması için nette bir sürü hareketwar onları deneyebilirsin

kilo al, kilo ver benim de kollarım çok kötü olmuştu. bir dönem spor yapayım dedim, düzenli yapmayınca ondan da fayda göremedim. resmen elimi kolumu hareket ettirdikçe sallanıyordu iğrenç iğrenç. arkadaşımdan duydum yeni nesil lpg ye başladım 2 seasnta toparlanmaya başladı.sonucu çok merak ediyorum :)

en yakın arkadaşım bölgesel zayıflama, sıkılaştırma için yeni nesil lpg uygulamasına gitti bambaçka bir kadın oldu mesela şu an fit kollara sahip

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…