Kilo alımı neden durur

larenderya

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Mart 2024
28
3
25
6. Aydan beri 1 grm bile almadı neden acaba ek gıda sevmiyor meme reddi var cok zorlanıyorum artık sütüm var ama mama bile teklif ettim almıyor ne yapacağımı şaşırdım doktora götürmelimiyim ne yapmalıyım yada 7800 kaldı kilosu iştahı yok sizde durumlar nasıl

6. Aydan beri 1 grm bile almadı neden acaba ek gıda sevmiyor meme reddi var cok zorlanıyorum artık sütüm var ama mama bile teklif ettim almıyor ne yapacağımı şaşırdım doktora götürmelimiyim ne yapmalıyım yada 7800 kaldı kilosu iştahı yok sizde durumlar nasıl
Kaç aylık şimdi?

Şu anda kaç tam olarak kaç aylık yani kaç aydır kilo almıyor?

Diş zamanı, hareketlenmeler başladıysa enerjik bir bebekse normal. Hatta bizde geçen ay kilo kaybı bile yaşadık 10 gündür geri topluyoruz

Şu anda kaç tam olarak kaç aylık yani kaç aydır kilo almıyor?

Diş zamanı, hareketlenmeler başladıysa enerjik bir bebekse normal. Hatta bizde geçen ay kilo kaybı bile yaşadık 10 gündür geri topluyoruz
9 aylık diş yok belirti de yok hareketli bir bebek değil kucakta büyüyor anlamadım yani yemeye hevesi yok gece uykusu 8 saat kesintisiz yatar sabah uyanıyor asla emziremiyorum ek gıda gene aynı

9 aylık diş yok belirti de yok hareketli bir bebek değil kucakta büyüyor anlamadım yani yemeye hevesi yok gece uykusu 8 saat kesintisiz yatar sabah uyanıyor asla emziremiyorum ek gıda gene aynı
Bence bir doktora götürüp kan değerlerine baktırın derim değerler düşmeye başlayınca da bazen iştahsızlık yapabiliyor. Ek gıda almasa bile mama veya anne sütünü acıktığı için alması lazım.

Bence bir doktora götürüp kan değerlerine baktırın derim değerler düşmeye başlayınca da bazen iştahsızlık yapabiliyor. Ek gıda almasa bile mama veya anne sütünü acıktığı için alması lazım.
İşte alsa ek gıda yemese bile takılmam bu kadar göğsüm sürekli mastit oluyor 4. Ayda meme reddi başladı hala bitmedi artık ruh sağlığım iyi değil mama yese ugrasmayacagım bebeğimi geçtim artık ben iyi değilim 😔

Evet rendevu aldım götüreceğim kan damlası kullanıyorum Bestiron diye
Damlanız güzelmiş. Biz de onu alıyorduk devletin verdiği yerine. Değerlerimiz iyiydi. Doktor baksın diğer değerlere de. Evet artık yavaşlar kilo alımı ama gelişim de devam etmeli tabi. Emekliyor mu? Dönüyor mu? Oturuyor mu? Neler yapabiliyor?

X