Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Kilo Alarak Göğüs Büyür mü?

evet benim büyümüştü. ben genelde 49-50-51 civarında gezen bir kızdım. bir ara antidepresan kullanıp iştahım çok açılınca çok kilo aldım. en son 64 ü buldum boyum da 1.58 bu arada. bi de biz ailecek kilo alınca kalçadan bacaktan alırız. Üst taraf incedir yani armut tipi ama göğüslerim gerçekten çok belli olacak derecede büyümüştü. hatta ikisinin arasından bir tır gececek kadar ayrı ayrı duran göğüslerim birbirine değiyordu ve çatalım oluyordu! hatta buna alışık olmadıgı için göğüslerimin birbirine yapışmasından arası pişik oldu. sonra yavas yavas kilo verdim, verirken bile yine iyiydi göğüslerim, şu an 48 im ve yine minnacıklar

Benim büyümuyor ne kadar kilo alsam da versem de aynı sanırım vücüt yapısına göre değişiyor büyüyüp büyümemesi :)

ben baya bı kılo verdım ve göğüslerımde küçüldü

kılo alıncada büyümesı çok büyük bı ıhtımal bence :26:

Aynen 55 Kiloya çıkınca Dolgunlaşmıştı Hatta Kuzenleri (kız Göğüslerin Kocaman Olmuş Ne Yaptın Diyorlardı) O Kdar Fark Etti Belliki Ve şimdi 48 Kiloyum Ne Göğüsü Gerdanım Dekolte Kemik Ne Bekliyorum ki Tabi Göğüs Olmaz Ama Bence Kiloylada alakası Var Sonuçta Göğüs dediğimiş Şey et Yağdır Bunun İçinde Kilo Şet Biraz Çünkü Genelde Büyük Göğüslü Kızların Kilolu Olduğunu Ver Ediyorum Mesela 15 Yaşında Kuzenem Var Çok Kilolu 90 Kullanıyor İnanabiliyormusunuz Ve Diğğer Kuzenim(yani Ablası Oda Benim Gibi Zayıftı İlaç Kullanıyor bu sene baya Kilo almış 75 85 Çıkmış O An Tebessün Ettim Ümitlendim Yani :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…