Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Kilo Alarak Göğüs Büyür mü?

Müsait Olduğum Gün Giderim Atık Eminönüne :) Ben okuyorum bir Yandan Çalışıyorum Meşgul İnsanım Ya :)

O da güzel canım ya tebrik ederim :KK9:

Bende 2 yıllık üni mezunuyum açıktan lisansa tamamlıyorum canım.. İş bulabilsem bende çalışcam da aradığım işi bulamıyorum :KK53:

O da güzel canım ya tebrik ederim :KK9:

Bende 2 yıllık üni mezunuyum açıktan lisansa tamamlıyorum canım.. İş bulabilsem bende çalışcam da aradığım işi bulamıyorum :KK53:

Aynen İnsan Aradığı İşi Bulamayınca Olmuyor Bende İş Buldum Okadar ama Bana Uymadı NEyise Şimdi İşim Var Ortam Tanıdık olduğu İçin Mutlu Geçiyor Çalışmak :)

Hayat İşte Ama Ben Memnunum İşe yaramak Çok Güzel bir His Kendime Vakit ayıtmaya Çalışıyorum ;Arada :) Avatardaki Yakışıklı Kim Aşık Oldum Resmen :)

Ian Somerhalder galiba şekerim, tam çıkartamadım ama o sanırsam.. Vampir Günlüklerinde oynuyor, bende yeğenimden biliyorum hastası o da :KK53:

Ian Somerhalder galiba şekerim, tam çıkartamadım ama o sanırsam.. Vampir Günlüklerinde oynuyor, bende yeğenimden biliyorum hastası o da :KK53:

Alacakaranlıktaki esmer Çocuğa benzettim Açıkcası Vampirdi Oda Çok Tatlı Platonik Takılıyoruz Genelde Böyle ayy Çok yakışıklı Demem İlgimi Çekti sanırım :)

Hayat İşte Ama Ben Memnunum İşe yaramak Çok Güzel bir His Kendime Vakit ayıtmaya Çalışıyorum ;Arada :) Avatardaki Yakışıklı Kim Aşık Oldum Resmen :)

Canım tebrik ederim seni :) Avatar da ki Ian Somerhalder. Vampir günlüklerinde oynuyor . Diziyi de izliyorum Ian Somerhalder için coooook yakısıklı:)

Alacakaranlıktaki esmer Çocuğa benzettim Açıkcası Vampirdi Oda Çok Tatlı Platonik Takılıyoruz Genelde Böyle ayy Çok yakışıklı Demem İlgimi Çekti sanırım :)

:KK1::KK1::KK1:

Canım ya yeni nesilde ki Vampir hastalığı nedir yaa :KK53: Ama sizde haklısınız, bu yakışıklı çocukları nereden buluyorlarsa izlettiriyorlar.. :KK53:

nasıl kilo aldığınıza bağlı, mesela ben 46 dan 54 e çıktım sırf bacaklarım ve göğüslerim kilo alsın diye göğüsler ve bacaklar hala aynı, ama kalçalrım acayip dolgunlaştı, eğer sadece bölegesel kilo almıyorsanız, bence büyür sonuçta yağ dokusu arttıkça göğüs büyüyor, ama ben bu konuda şanssız olanlardanım

ben zayıfladım ve kalçam o kadar küçüldü ki ne yapmalıyım :KK43:

makarna popo yapıyor diye biliyorum, italyanların kalçalarıda çok iyidir harbiden, bende makarna delisiyim zaten ondan mı bilmem kalçalarım vücuduma oranla baya büyük ve çıkık, nerdeyse hergün makarna yerim ben:KK1: belkide ilgisi yoktur ama araştır istersen:KK52:

keşke
2rh4cc0_th.jpg.gif
Benim ablam benimle aynı boyda ve benden zayıf, göğüslerinin maşallahı var. Ben bölye gariban kaldım orada. Hani sülanenin de büyüktür. Annem 85, Teyzem 105 takıyor!

X