Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Kilo Alarak Göğüs Büyür mü?

Aynen Aynı Durumdayız Canım Umarım Büyürler

göğüs büyütmek için kilo almayı ayarında tutmazsam seni diyet günlüklerinde bulabilirim ama bu yapıyla da ilgili çok kilolu arkadaşlarım var ama daha farklı yerlerde birikiyor yağlar ben orantılı kilo alıyorum ama göğüslerime daha bir orantılı almışım senin bahtına ne çıkarsa artık ben zayıflayayım küçülsün diyorum valla

Buyur ama baska heryerin de buyur malesef. O yuzden biraz sakat bir durum. :)

evet kilo alinc gogus bir beden buyuyor
ben su an eski halime gore kilo aldim ve goguslerimden cok memnunum
yalniz bedenimden hic memnun degilim
o yuzden arkadasin da dedigi gibi iyi degil pek

gögüs 75 olsa daha ne istiyim ki.. sen de zayıfsın bence 75 çok da kötü durmuyordur, ben de 44 kiloyum 164 boy. 50 olsam süper olacak. Çemen hem iştah açıyomuş hem de göğüs büyütmede en etkili bitki. İki gündür pekmeze katıp yiyorum. Umarım bi sonuç alırım.

Bence de Kilo alırsan Büyür Çünkü Benim 15 Yaşında Kuzenim Var 80 Göğüsleri Kiloludur Kendisi Büyük Kuzenimde Öyle(yani Ablası) Bir Tek Senin Kilonda Bir ablası Daha Var Oda Benim Gibi 75 Takıyor (ortancı) Kardeşler Amca Kızları Yani Kiloylada Alakasdı Var Sonuçta Göğüste et Parçası ben 49 Kiloyum 55 Çıktığım Zaman Olmuştu Gögüsüm 75 Tam Sığıyodu Hatta Kuzenlerim Göğüslerin Büyümüş Maşallah Diyordu Kilo Varince Gitti Yenidenn Almaya Çalışıyorum Biraz Zor Olucak İştahsızımdır Ama Bu aralar Zorla tıkıyorum Arkadaşlarımda Zorla Yediriyorlar Sağolsunlar :) Hım Çemeni Duymuştum Ayrıca Günde 2 Hurma Göğüsü Büyütüüyormuş bu Formda Okumuştum Tvde Yayınlanmıştı Denemekte Fayda Var Hadi Biz Çalışmalara Başlayalım Bakalım etki Yapıcak mı :)

Canım bende büyümedi göğüsler.. Bir ara 69 kiloya kadar çıktım göğüs ölçüm aynıydı, şimdi 61 kiloyum göğüs ölçüm yine aynı.. Boyumda 1.69 göğüslerde küçük, kendimi kötü hissediyorum ya

Kilolu bi bedene sahip olup göğüslerin büyük olmasındansa. Fiziği yerinde olup göğüs ufak daha şirin durur bence.. Kilo mu göğüs mü diycek olursak ben fit bi fiziği tercih ederdim. göğüste önemli tabi ama fizik daha önemli göğüsten

Evet Haklısın Canım ama Ben 49 Kiloyum 5 Kilo Alsam Yeter Bana Göğüsler Büyümezse Büyümez İşte Napim Olduğu Kadar Almadı Kader ;(
Aynen Fit bir Fizik Her zaman Güzeldir Ama Ben Çok Zayıfım Kaburga Kemiklerim Çıkmış Resmen

Sen kg almaya çalışıyosun ben kg vermeye çalışıyorum.. Hayat ne garip :44:

Son düzenleme:
Zayıflıktan İyidir Bence Sağlık sorunuda oluyor Zayıf Olunca Kıyafetler bol Gelir Göğüs
küçücük Popo Küçücük Vs. Vs. Dez Avantaj Bence

Zayıflıktan İyidir Bence Sağlık sorunuda oluyor Zayıf Olunca Kıyafetler bol Gelir Göğüs
küçücük Popo Küçücük Vs. Vs. Dez Avantaj Bence

Kaç beden giyiyosun ki canım? Ayrıca aşırı kilolu oluncada sağlık sorunları oluyo. Herşeyin fazlası zarar diye boşuna dememişler

Benimde tam tersi iştahım çok açık :18: Keyif alıyorum yemek yemekten

Vallahi bende keyif alıyorum yemekten canım ama kilolar yapıştımı keyif filan kalmıyor yahu

Ben Allah'a şükür ideal kilomdayım ama bi 4-5 kilo daha versem hiç fena olmayacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…