Kıllanmam var gebelik icin bir sorun olur mu?

emelleme3

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2023
8
1
23
Çenemde boynumda favori kısmımda, göğüs uçlarimda göbeğimde kıllanma var. Ultrasona girdim kistim yok. Hormon testi yaptırdım normal çıktı. Testesteron seviyesi 12 ile 75 arasinsa olmaliymis bende 33 çıktı yine normal. Bilinen herhangi bir hastalığım yok. Reglim düzenli ama kendimi bildim bileli kıllanmam var bu çocuğumun olmasında herhangi bir problem mi? Aranızda çocuğu olmasına ragmen ozellikle yüz bölgesinde kıllanması olan var mı? Çok da samimi olmadığım bir komşumun çenesinde ben gibi killanma gördüm onun çocuğu olmuyormuş acaba başka bir sebepten mi? (Epilasyona gidiyorum ve yüz için de iğneliye gideceğim o konuda sıkıntı yok sadece ilerde gebelik icin bir problem olusturur mu?

İhtimal olabilir hormonal dengelerinizle ilgili ancak tanılanmış bir sağlık sorununuz yoksa iyisini düşünün derim. Pek çok aşırı tüylenme yaşayan kadın biliyorum 2-3 çocuğa sahip olan.

Yakın bir arkadaşım testesteron seviyesi çok yüksek olmasına rağmen vücudunun her yerimde aşırı kıl olmasına rağmen (sakalları vardı) 3. Denemede hamile kaldı

X