Kılıçdaroğlu: Erdoğan, Milletin Anasını Belleyenlerin Adayıdır

Yuhaa diyorum essah siyirmis bu...milletin herseyi bitti sira analara geldi...kahkaha atmayin diyen adama kufredersiniz, bunun gibi terbiye yoksununada aferin dersiniz... Bu neyin kafasi arkadas???

son günlerini yaşıyordur o koltukta umarım hani ayırıcı değildi , sen küfret birleştiriciyim de allah seni bir daha o koltukta tutmaz umarım :KK19:

bu adam bu söz için ceza yemeli kanunen hakaret sayılır insanlar istediği partiyi destekler kardeşim hem özgür ülke diyoruz , böyle parti liderimi olur karaktersiz herif chp liler derhal istifasını istemeli :KK19:

Peki Erdoğanın ettiği hakaretler çok mu iyi ?Kılıçdaroğlu iyi mi demiş hayır.
Lütfen birini ayaklar altına alırken diğerini göğe çıkarmayın.

Peki Erdoğanın ettiği hakaretler çok mu iyi ?Kılıçdaroğlu iyi mi demiş hayır.
Lütfen birini ayaklar altına alırken diğerini göğe çıkarmayın.

bazıları iyi demiş dogru konuşmuş dedi ama milletin anasını bellemiş derken sizde o milletin içindesiniz , ne bu rahatlık anlam veremedim, birileri erdogana laf söylüyordu kılıçdarogluna gelince sus pus olundu :KK19:

Son düzenleme:
bazıları iyi demiş dogru konuşmuş dedi ama milletin anasını bellemiş derken sizde o milletin içindesiniz , ne bu rahatlık anlam veremedim, birileri erdogana laf söylüyordu kılıçdarogluna gelince sus pus olundu :KK19:

Erdoğana laf söyleyenlerden biri de benim.Kılıçdaroğlunun bu konuşmalarını hoş karşılamadım.
"Böyle parti lideri mi olur,istifa etsin" demişsiniz ya o zaman Erdoğandan da bir şeycikler olmaz sizin görüşünüze göre.
O da konuşmalarında bolca hakaret kullanıyor çünkü :KK31:

Son düzenleme:
Son cirpinislari canim... Adam anasi bellemek diyor bazilarida aferin diyor ya... Hadi o herif dengesiz biliyoruzda bu yorumu yapanlar nedir??? Allah islah etsin...ins en guzel oylari alacak Tayyip... O zaman ne diyecek kemalcik...

zaten gidici kendi de biliyor o yuzden uslubu da çirkinleşti malesef ki son çırpınışları bunlar , :KK14:

Son düzenleme:
Erdoğana laf söyleyenlerden biri de benim.Kılıçdaroğlunun bu konuşmalarını hoş karşılamadım.
"Böyle parti lideri mi olur,istifa etsin" demişsiniz ya o zaman Erdoğandan da bir şeycikler olmaz sizin görüşünüze göre.
O da konuşmalarında bolca hakaret kullanıyor çünkü :KK31:

ben erdoganın, milletin anasına sövdüğünü görmedim duymadım da :KK19: bu uslup çok çirkin kabul edilir gibi degil erdoganın sahsına ne derse desin ama anaları niye karıştırıyor olaya :KK47:

ben erdoganın, milletin anasına sövdüğünü görmedim duymadım da :KK19: bu uslup çok çirkin kabul edilir gibi degil erdoganın sahsına ne derse desin ama anaları niye karıştırıyor olaya :KK47:

Bakın ben de tasvip etmedim ama yanlı davranmayın lütfen.
Bu lafı Erdoğan deseydi gıkı çıkmazdı Kılıçdaroğluna sayanların burda.

Helal olsun demişsiniz de, size bir aynı lafı dese hoşunuza gider sanırım.

Ayrıca videoyu da izledim resmen küfür etmiş.

Demek ki 3.5 dakikalik videoda sizi ilgilendiren kisim sadece oymus, son on saniyede ne dedigi yane...:KK9: Nerde belalti var, bir tek o ilginizi cekiyor. Demek o lafi KK bu yuzden etmis:KK53: sizlerin de ilgisini cekmek icin.. Neyse, KK'nin Bilal Erdogan'in milli egitim bakanina direktif vermesi, milli egitim hakkinda soz sahibi olmasi ile ilgili soyledikleri hakkinda ne dusunuyorsunuz? Biraz da videoda soylenenler hakkindaki fikirlerinizi duysak?

Son düzenleme:
Erdoğan'ın onca hakaretvari laflarını alkışlayan, boyun büken insanlar Kılıçdaroğlu'un bu lafına çok içerlemiş. Daha ne kadar şaşıracağız diyorum daha beter oluyoruz:KK14:

Bakın ben de tasvip etmedim ama yanlı davranmayın lütfen.
Bu lafı Erdoğan deseydi gıkı çıkmazdı Kılıçdaroğluna sayanların burda.

çıkardı çıkmazdı ben kendi adıma aynı davranışı sergilerdim. lakin erdoganın öyle bir söz etmeyeceginden eminim, kılıçdaroglun sgk müdürü oldugu zamanlarda bu milletin annesini belledin demedi demezde küfürden de öte bu laf neyse ben bişey demiyorum dava olayları açılır zaten kk kolay sıyrılamaz bu işten başka söylencek başka söz yok. :KK19:

Son düzenleme:
Demek ki 3.5 dakikalik videoda sizi ilgilendiren kisim sadece oymus, son on saniyede ne dedigi yane...:KK9: Nerde belalti var, bir tek o ilginizi cekiyor. Demek o lafi KK bu yuzden etmis:KK53: sizlerin de ilgisini cekmek icin.. Neyse, KK'nin Bilal Erdogan'in milli egitim bakanina direktif vermesi, milli egitim hakkinda soz sahibi olmasi ile ilgili soyledikleri hakkinda ne dusunuyorsunuz? Biraz da videoda soylenenler hakkindaki fikirlerinizi duysak?

Biri size annesi bellenmiş dese diğer söyledikleri dikkattinizi çekermi? Ak parti seçmenine resmen küfür var burda.

Son düzenleme:
X