Kılıçdaroğlu: Erdoğan, Milletin Anasını Belleyenlerin Adayıdır

Yuhaa diyorum essah siyirmis bu...milletin herseyi bitti sira analara geldi...kahkaha atmayin diyen adama kufredersiniz, bunun gibi terbiye yoksununada aferin dersiniz... Bu neyin kafasi arkadas???

Son düzenleme:
son günlerini yaşıyordur o koltukta umarım hani ayırıcı değildi , sen küfret birleştiriciyim de allah seni bir daha o koltukta tutmaz umarım :KK19:

bu adam bu söz için ceza yemeli kanunen hakaret sayılır insanlar istediği partiyi destekler kardeşim hem özgür ülke diyoruz , böyle parti liderimi olur karaktersiz herif chp liler derhal istifasını istemeli :KK19:

Son düzenleme:
Haha esim gosterdi banada cok sinir olmus... Bende guldum sasirmadim cunku... Ne mal oldugunu biliyordukta bu kadarini kimse beklemoyordu galiba... Herhalde kendi anasiyla sorun yasamiski milletinkine laf atiyor hiyarogluhiyar:-)

Yuhaa diyorum essah siyirmis bu...milletin herseyi bitti sira analara geldi...kahkaha atmayin diyen adama kufredersiniz, bunun gibi terbiye yoksununada aferin dersiniz... Bu neyin kafasi arkadas???

bende anlam veremiyorum . zaten cumhurbaşkanı seçiminden sonra erdogan kazanınca sanırım onu da koltugundan edicekler gider ayak daha çirkinleştirdi üslubunu :KK47:

Hepsi aynı şaşırmadım :KK14: neyse ki ben görebiliyorum neyin ne olduğunu Allah herkesin gözünde ki perdeyi kaldırsın inş. :KK14:

konu sahibi,lütfen konu açarken haberin tümünü ekleyin.
bu şekilde konu açılmıyor çünkü.

oky konuyu kapatmadan hemen düzenle

benim konumu kapattı çünkü

bunlar benden sana oky

:KK33::KK33::KK33::KK33::KK33:

bi gün öyle haberler yazacamki hıh :63: :63:

çıkıpta başbakana ahlak dersi veriyordu ya hani kendi ahlakı da buymuş yazıklar olsun , bu lafı da ettiya başka bişey demiyorum, :KK19: ananı al git le ananı bellemek birmi ? agır hazmedilcek gibi değil bu laf :KK14:

aynen bir benim için
sen başbakansan haddini bilceksin
kılıçdaroğlu içinde aynı şey geçerli sen bi partinin başkanıysan haddini bilceksin.
başbakanın ettiği laflarda yenilir yutulur cinsten değil
ananıda al git dedi ya nereye gitsin adam?
şehide kelle dediği günleride gördük
hepsi birbirinden beter olmaya başladı
:26:

bende anlam veremiyorum . zaten cumhurbaşkanı seçiminden sonra erdogan kazanınca sanırım onu da koltugundan edicekler gider ayak daha çirkinleştirdi üslubunu :KK47:
Son cirpinislari canim... Adam anasi bellemek diyor bazilarida aferin diyor ya... Hadi o herif dengesiz biliyoruzda bu yorumu yapanlar nedir??? Allah islah etsin...ins en guzel oylari alacak Tayyip... O zaman ne diyecek kemalcik...

ne kadar yakistiramasam da hakli oldugunu degistirmiyor. kilicdaroglunun laflarindan cimbizla cekilmesi yerine tayibin her mitinginde nasil çirkin laflar ettiginin tarafsizca izlenmesi taraftariyim. oyle usluba boyle uslup.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

üzüm üzüme baka baka karardı:KK31:

en azından düzeltmem için fırsat verebilirdin

sonuçta gayette haber değeri taşıyor sadece video olduğu için nasıl ve ne yazacağımı bilememiştim :63: :63: :63: :63: :63: :63: :63: :63: :63:
işte o videonun olduğu bir haberi bulup konuyu açsaydın kapanmazdı konun. yine yapabilirsin.:KK34:

Son düzenleme:
X