Kibrista cinsiyet tercihli tupbebek

Kibrısta cinsiyet belirlenerek tüp bebek yaptiranlar var mı? Nerede ve ne kadara yaptirdiniz ? ( lincleyecek olanlar yazmasin lutfen saglik sorunlari yuzunden bunu yapacak olan)
Ne saglik sorunu yaaa offf, 4 oglunuz varmis iste bir de kiz istemeniz cok normal. Saglik sorunu falan ne alaka?

Ne saglik sorunu yaaa offf, 4 oglunuz varmis iste bir de kiz istemeniz cok normal. Saglik sorunu falan ne alaka?
Ben bu soruyu kendim için sormadim kardesim icin sordum esinde kalitsal rahatsizlik var erkek bebegine gecme ihtimali yuksek oldugu icin boyle birsey yaptirmak istiyorlar. Ayrica benim 5 oglum var. Cahilce ve kotu niyetinizi hadsizliginizi kendinize saklayin.

Yemezler, turkiyede genetik hastaliklarindan arindirilmis tup bebek yapiliyor zaten.

Her koşulda dünyaya gelen bebek erkekse hasta, kızsa hastalığın taşıyıcısı olmayacak mı ?

Eniştenizin kalıtsal rahatsızlığı nedir ?

Yemezler, turkiyede genetik hastaliklarindan arindirilmis tup bebek yapiliyor zaten.
Yukarida okursan bende aynisini yazdim yeni ogrendik bunu daha iyi sonuc alindigi icin kibrisi dusunuyoruz. Ayrica kiz yada erkek bebek istemenin ne gibi bir sakincasi var size ne ben kendim kizim olsun isterim tabiki suc mu ama tup bebek yaptirmam 6. Bebek icin

Ben onda bir yanlislik var demiyorum, hastalik olayina inanmadim diyorum. Neyse varsa gecmis olsun, tr’de cok basarili bu islemler ama cinsiyet sectirmiyorlar bildigim

Her koşulda dünyaya gelen bebek erkekse hasta, kızsa hastalığın taşıyıcısı olmayacak mı ?

Eniştenizin kalıtsal rahatsızlığı nedir ?
Hastaligini tam ismini bilmiyorum kardesimin anlattigi kadarini biliuorum. Saglikli ve kiz bebek olan spermleri ayirip annenin yumurtasiyla birsletirip anneye uyguluyorlar.

Hastaligini tam ismini bilmiyorum kardesimin anlattigi kadarini biliuorum. Saglikli ve kiz bebek olan spermleri ayirip annenin yumurtasiyla birsletirip anneye uyguluyorlar.

Hastalık erkekte baskın, kızda çekinik - taşıyıcı olarak kendini gösterebilir. Bu aşamada kalıtsal hastalığın ne olduğu önemli. Kardeşinizin anne olma isteği bazı gerçekleri gözardı etmesine neden olmaz umarım.

Kardeşiniz ve eşi arasında akrabalık var mı ? Varsa ek olarak farklı riskler de doğabilir.

Akrabalik yok . Hastaligin ne oldugunu bilmiyorum tam olarak ama doktorlarin onerdigo bu olmus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…