kıbrıs yumurta donasyon

Ben hep şöyle düşünüyorum. Alın yazım böyleymiş. Böyle olması gerekiyormuş. Bu nasibimmiş. Ve oldu. Çok da güzel oldu çok şükür. Ben evlat edinmeyi de düşünüyordum. Bu hali oldu. Yani mesele çocuk sevgisi. O çocuğu büyütmek, onun masum sıcaklığını hissetmek... Donasyon ile bunun biyolojik halini yaşıyorsun çok şükür. Benim evlatlarım inanılmaz babaya benziyor. Bu bile mutluluk kaynağı. Kimseye bir şey anlatmak zorunda değilsin. Bu senin güzel ve masum sırrın olsun. İnsanlar ne iğrençliklrr yapıyor. Zaten Rabbim biliyor. Gerisi boş. 💗Bence tadını çıkar. Heee çok bir şey düşüneceksen doğum sonrası için endişelen bence. 😂😂İkiz yavrular baya yoruyor. Ama inanılmaz güzel. Bence çok şanslısın. Kıymetini bil. Ama gerekirse psikolojik yardım al. Bu süreci iyi yaşa. Onlar şu an içinde bile senin duygularını hissediyor. Bu olumsuzluğu onlara yaşatmaya hakkın yok. Günaha giriyorsun. Büyük bir haksızlık onlara. Güçlen, ayağa kalk ve evlatlarına sarıl tüm kalbinle. Göreceksin kucağına alınca her şeyin boş olduğunu. ❤️

Ayrıca donasyon hakkında bilgi isteyenler benim geçmiş mesajlarıma baksınlar lütfen. Ben yazmıştım arkadaşlar. Maddi manevi yorucu bir süreç. Tüp bebekten pek farkı yok. Kesin olacak diye bir şey de yok. Bunu bilin. Ben Gynolife Tüp Bebek Merkezinde yaptırdım çok memnun kaldım. Önemli olan merkezle diyalog. İçiniz ısındıktan sonrası kolay. Tabi iyi araştırın. Güvenin. Dediğim gibi tutmayan, Hamile kalıp kaybeden de oldu. Merkezden 4 kişiyi tanıdım. 2 kişi doğum yaptık. Hakkınızda hayırlısı olsun arkadaşlar. Her şey nasip kısmet. Tüm isteyenlere dua ediyorum. 💓

Arkadaşlar bugün sabah 9 da donörden yumurta toplandı.Esimde sabah 6.30 da Kıbrıs'ta olacaktı ama havalimanina gittiğinde uçak iptal olmuş.sonraki uçak vs derken akşam 18 de Kıbrıs'a hastaneye gitti.spermi verdi.Toplanan yumurtalara yarın işlem yapılacak dendi.ben aynı gün yapılması gerek diye biliyordum defalarca ben de yumurta toplantım. Hemşire hanım bir sorun yok biz uygun kosullarda saklayacagiz falan dedi ama bilmiyorum Allah rızası için bilgisi olan var mı ben ağlamaktan gözlerim şişti düşünmekten hasta oldum halim perişan

Arkadaşlar bugün sabah 9 da donörden yumurta toplandı.Esimde sabah 6.30 da Kıbrıs'ta olacaktı ama havalimanina gittiğinde uçak iptal olmuş.sonraki uçak vs derken akşam 18 de Kıbrıs'a hastaneye gitti.spermi verdi.Toplanan yumurtalara yarın işlem yapılacak dendi.ben aynı gün yapılması gerek diye biliyordum defalarca ben de yumurta toplantım. Hemşire hanım bir sorun yok biz uygun kosullarda saklayacagiz falan dedi ama bilmiyorum Allah rızası için bilgisi olan var mı ben ağlamaktan gözlerim şişti düşünmekten hasta oldum halim perişan
Hiç bı fikrim yok geçmiş olsun hangi merkez de yaptırdınız tühh neden iptal olmuş ki uçak çok takipçili forum a yaz gören olur belki bilen olur

sakın ol onlar her aksiliği düsünüyor yumurtalar donduruluyor sıkıntı yok spermde yumurtada ayrı bir sekilde donduruluyor doktorunuz kim

Korkacak bir şey yok. Lütfen sakin ol arkadaşım. Uygun ortamda her şey dondurukur. Çözülür. Tüp bebek böyle bir tedavi. Onlar her ihtamale hazırlıklıdır. Hakkında hayırlısı olsun inşallah. Güzel haberler bekliyoruz. 💗

Hiç bı fikrim yok geçmiş olsun hangi merkez de yaptırdınız tühh neden iptal olmuş ki uçak çok takipçili forum a yaz gören olur belki bilen olur
İzmir de olan sis yüzünden iptal olmuş ama gerçekten o çok aşırı derece de sis vardı benim şansıma :/

Korkacak bir şey yok. Lütfen sakin ol arkadaşım. Uygun ortamda her şey dondurukur. Çözülür. Tüp bebek böyle bir tedavi. Onlar her ihtamale hazırlıklıdır. Hakkında hayırlısı olsun inşallah. Güzel haberler bekliyoruz. 💗
ya resmen kader arkadaşı olduk. İyi ki varsın inşallah dediğiniz gibi olur kızlar

X