Kıbrıs\Girne Elexus Hotel bilen giden varmı?

Şimdi daha çok ısındım Girne ye karşı, neler var anlatsana birazcık

canım bende ekimde gidicem dert etme kuzenim daha önce magosa ya gtti nisanda sıcaktı. Hem kıbrıs ın yıllık sıcaklık ortalamalarına baktım girne nem ve sıcaklık alan bir bölge ve yağış oranı mayısta çok düşük

İstanbulla kıyaslanamaz bile,sakin bir ülke:) işte dediğim gibi tercih meselesi,eğer her gün kıbrısın bir şehrini gezeyim otelde sadece kalayım derseniz olmaz anlamında söylemiştim.Sadece 1 gün cıkacaksanız bence elexus güzel seçim.

İnşallah canım :) bakalım beğeneceklermi gidenler İnşallah da bu yazanların hepsini yapıyorlardır insanı heveslendiriyor

Gçen sene açılış dediğnie göre gttin yani
Yok gidemedim bu otele.
Açılışı ertelendi işte, içimde ukde kaldı.
Çok ses getiren bir reklam filmi de vardır otelin, izleyin derim.
Kıbrıs'taki diğer otellere gittim.
Girne'de dediğim gibi özellikle züccaciye ve giyim meşhur.
Fiyatları tabi ülkemize göre sudan ucuz.
Marka tutkunu değilseniz, çok güzel çantalar ayakkabılar ve ev gereçleri bulabileceğinize eminim.
Zaten küçük bir yer, öyle günlerce gezmeye gerek yok.
Tarihi yerleri de kısıtlı, 1 günde gezip bitirirsiniz.
Salaş balıkçıları, küçük dükkanlarıyla kasaba gibi.
Benim çok hoşuma gitmişti şahsen, doğallağını koruyor.
Otellerin genelde shuttle servisi var, belirli saatlerde merkeze götürüp getiren, onlardan faydalanın.
Ya da taksi kullanabilirsiniz, çok pahalı değil.
Herkes çok sıcak kanlı, kardeş ülkeyiz, yavru vatanımız demeyin çok bozuluyorlar.
Çünkü biz de Türküz, sizden farkımız yok ki ne kardeşliği, biz biriz diyorlar.
Hellim peyniri ve kıbrıs kahvesi almadan dönmeyin, hava alanında da alabilirsiniz.
Freeshoptan ise zaten alkol, tütün, kozmetik ürünleri her zamanki gibi.
Düğün için alınacak parfüm vb ürünleri hava alanına saklayabilirsiniz, daha az paraya daha çok çeşit alırsınız.
Aynı şekilde Girne'de bizim ülkemizde satılmayan bazı kozmetik markaları da var, bulursanız deneyin.
Hazır balayındayken eşinize nazınız bayağı bayağı geçer, bunu kullanmakta fayda var.

süpersin yaaa ben çok begendim bu yazıyı heleki naz geçirme konusunu

süpersin yaaa ben çok begendim bu yazıyı heleki naz geçirme konusunu

Aynen çok heveslendim sizin tarihleriniz daha yakın gidince yazmayı unutmayın lütfen merak edicem
zaman geçmiyor

kızlaar etstur dan baktım şimdi otelin gerçek fotoğrafları eklenmiş bilginizeee ezgibaharr filmdelisi
Merhaba bende bu otele balayına gidiyorum.Fethiye jiva otelde karar kılmıştım.Ets ye gidince bu oteli söylediler eve geldim düşündüm taşındım.Mart ayında ücretimizi ödedik aldık bakalım..26 temmuzda gidicez.Çok merak ediyorum nasıl bir yer diye.

Tarkanın konseri ile açılmış bir otel ne kadar kötü olaiblir ki? voyage lar kadar ünlü olacak bir otel. ETS nin oteli. Ben hep nuhun gemisini tercih ederim kıbrısta. Ama bu sefer tatil için bu oteli deneyeceğim. Merkezi olması avantaj eğer daha önce hiç kıbrısa gitmediyseniz.

ayy bende kıbrıdı düşnmeye başladım nisan ayı için otel önerisi olan var mı kızlar*

Evet çok şahane lüks bir oteldi,Balayı paketini dedikleri gibi hiç eksiksiz uyguladılar bide çok güzel bir jest yaptılar bize.Odamız kara manzaralıydı,Deniz manzaralı oda ile değiştirip hazırlamışlardı.Çok cici bir halkla ilişkiler çalışanı vardı bizimle son gidiş anına kadar çok ilgilendi.Otel temmuz ayı olmasına rağmen çok kalabalık değildi hiç çocuksuz oteller gibiydi.Ben çok memnun kaldım ve mutlu ayrıldım. Gitmek isteyen arkadaşlara tavsiye edebilirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…