Kg verince göbek sarkması oldu mu

Zeruss

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2014
1.273
2.704
Hanımlar diyet ypyorum henüz 4kg civarı verdim kg verdikce göbeğiniz sarkti mi ne durumdasnz

Yaklaşık 25 kilo verdim. 3 sezaryen Doğum yaptım. Alt karında sezaryen kesisinin üst kısmında bir miktar sarkma var çok rahatsız edici düzeyde değil. (Keşke olmasaydı) Eğer sezaryen geçirmediyseniz ve 25-30 kilo vermeyecekseniz göbeğinizde sarkma olacağını sanmıyorum. Ama mutlaka spor yapmalısınız.
Sevgiler

Yaklaşık 25 kilo verdim. 3 sezaryen Doğum yaptım. Alt karında sezaryen kesisinin üst kısmında bir miktar sarkma var çok rahatsız edici düzeyde değil. (Keşke olmasaydı) Eğer sezaryen geçirmediyseniz ve 25-30 kilo vermeyecekseniz göbeğinizde sarkma olacağını sanmıyorum. Ama mutlaka spor yapmalısınız.
Sevgiler
Sezeryanla doğum yaptım 79kg şuan daha 15kg vermem lazım sporsuz sarkma olabilir o zaman bebişlede pk ypmiyrm spor:KK49:

Hanımlar diyet ypyorum henüz 4kg civarı verdim kg verdikce göbeğiniz sarkti mi ne durumdasnz
Bende 89 dan 65 kiloya dustum ama alt karnım halen sarkık spor yapmıyorum yapsamda o kadar duzelcegını sanmıyorum Bı beş kılo daha vereyim belki gider bilemem :110::KK6::KK6:

X