kezbancan ve minikleri içinn

Bu zamana kadar çok çekti canim arkadaşim ama eminim dün hepsini unutmuştur dilerim allahim anneli babali büyütsün sağlik huzur içinde cemiyetlerini göstermeyi nasip etsin

cok sevınddım rabbım saglıkla bagıslasın annnelerıne babalarına
azmın zaferı degılmı tekrar sukurler olsun

allahım analı babalı büyütsün yavrularını kezbancıgım ... bebişlerini saglıcakla büyütrsün inş.. darısı bizlere inş. hayırlıyla bizde kurutlurz inş...

ilk bebeklerimiz dünyaya geldi.daha yeni okudum ama ne kadar çok sevindim anlatamam. allah analı babalı büyütsün.resimlerini istiyoruz.

aaa çok sevindim kezbancığım ALLAH analı babalı büyütsün kuzucuklarını sağlıkla inşaallah..

Kızlar çok mutlu oldum Allah analı babalı büyütsün inşallah. Kurtuldu arkadaşım, artık bebişleriyle unutur tüm acılarını canım benim.

canim benim evet ya, ne tatli benim minnoslarim masallah. sudenaz ayne kezban, ama ege felaket bir sekilde ethem e benziyo, az gülmedik aksam. kameradaki cekimi gösterdigi icin cok da net göremedik bakalim bugün eve giderse foto yollar herhalde.insallah :)))
ama daha aramadim kezbani, dinleniyordur diye cekiniyorum, sen görüstünmü? etheme msj attim ama daha cvp gelmedi, simdi disari cikcam aksama kaldi artikim...
öpüyorum seni fistigim...

çok sevindim arkadaşlar ne güzel kezbancım hayırlısıyla bebeklerini aldı kucağına allah bizede yardım etsin bizde en kısa zamanda alalım bebeklerimizi kucağımıza .zaman azaldıkça sabırsazlanıyorum artık bebeğimi çok özledim.ama sabırlı olmalıyız arkadaşlar.az kaldı sabredelim.

canım arkadaşlarıııım hepinizden allah razı olsun. bebeklerime sizlerin hayır dualarıyla kavuştum. allah ta sizleri kavuştursun miniklerinize, sağlıklı ömürler versin yavrusu olanlara, yeniden anne olacak arkadsaşlarım neri zeynep ve diğerlerine güzel bir hamilelik dönemi ve hayılı doğumlar dilerim.
sizlerin desteği beni kadar mutlu ettiki anlatamam. iyiki varsınız iyiki yanımdasınız. sizleri çoook seviyorum

kezbancım geldin mi evine?Allah yavrularını sana bağışladı.Birlikte nice güzel günlere inşallah.Çok sıkıntı çektin ama şükür hepsi geride kaldı.Bebekler zuzular nasıl?Çok merak ediyoruz canım resimlerini koy mutlaka.Öpüyorum canım seni.Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin canım.

geldim arkadaşım çok şükür evdeyiz. ege ile sudenaz dr a gitti anneanne ve babalarıyla sarılık testi için yarım saat sonra sonuç belli olacakmış yüksek çıkarsa yatıracaklarmış. şimdi onları bekliyorum çok özledim kuzucuklarımı inş. gerek kalmaz hast. yatmaya

kezbancım hoşgeldin canım gözün aydın,allahım bebeklerini analı babalı büyütsün onlara mutlu sağlıklı uzun ömürler versin.canım dualarımız hep seninleydi.çok sevindim kezbancım tekrar gözün aydın olsun

Kezbancım Allah hayırlı uğurlu etsin miniklerini..çok geçmiş olsun sana çok özeniyorum şimdi.hepimiz kurtuluruz inşaallah...
bebeklerin sarılığı çıkmaz ve saati geçmeden kucağında olurlar inşaallah..
sana bundan sonrada Allahın yardımını engin sabrını diliyorum...şimdiden sonrada seni bekleyen güçlükler olacak ikiz bebek büyütmek zor..tek iken bile zordu..
Allah yardımcın olsun..Sağlıklı huzurlu uzun hayırlı ömürleri olsuna.s.

simayhan
vera
deryaçelik
teşekkür aderim arkadaşlarıııım. allah sizlerin de gönlüne göre versin inşallah.

canım inşallah bir sıkıntı çıkmaz yeni doğan sarılığı umarım sorunsuz geçer.Benim ikizlerden biride küvezde yattı bununla ilgili çok şükür sorun yok.Sonuçtan bizide bilgilendir canım.

kezbancım hoş geldin canımm..allah bebeklerinle birlikte uzun bi ömür nasip etsin sağlıklı ve mutluŞeniz

kezbancığım hoşgeldin aramıza canım,umarım sarılık çıkmamıştır bebişlerde.yavrularına ve sana sağlıklı mutlu günler diliyorum

seni yeniden aramızda görmek o kadar güzelki çok özlemişim seni ilk annemiz

kezbancım ne yaptın varmı haber bebekler kontrole gitmişti.Sen yazmayınca meraklandım şimdi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…