kezbancan ve minikleri içinn

ÖZGECIM CANIM NASILSIN? AA DEMEK DR U HALA GELMEMIS, HABER BEKLIYODUM. TAM OLARAK SIMDI 34MÜ OLDU YOKSA 35 MI OLDU? ASLINDA DEDIGI GIBI KENDI HASTANESINDE DOGURSA DAHA GÜZEL VE IYI OLUR KEZBOSUM ICIN. HEM HASTANE DAHA RAHAT, HERSEYIN HAYIRLISI OLSUN:nazar:. SAGOL HABER VERDIGIN ICIN BITANEM.
ANNEMDE BEL FITIGI AMELIYATI OLDU CANIM, 2. KEZ OLUYO 11 SENE ÖNCEDE OLMSTU. AMA SIMDI COK DAHA IYI...a.s.
SENI GIDIII SENII GEZMEKTEN BURAYA VAKIT KALMIYO DIMI?Şeniz

canlarım 2 saat önce ben de kezboşumla msglaştım.özgeye sölediklerini bana da dedi.1 hafta daha dayanıp kendi hastanemde doğursam iyi olur herhalde diyo.hala dr gelmemiş yanına.çok sıkıldığını sölemiş. nericim sen akşam haber alırsan sölersin bize de dr geldi mi gelmedi mi?
ay kurtulsa artık cnm yaa çok yoruldu,bunaldı haklı olarak..

selam kizlar, görüstük ama dr u beklemeyin. doktoru barcelonadaymis.35 den sonra risk yok, ispanyadan döneyim konusuruz demis. zaten 35 olcam diyo, kacicam herhalde haftaya dedi.kendi hastanesinde cok daha rahat eder bencede. zaten 34+1 olmus bugün.ama dogru hatirliyosam gecenlerde dr 1 hafta öncen gidiolar demisti. yani 35 bile olabilirler.hele bi dr gelsin baksinda anlariz.simdilik bukadar kizlar.öptüm sizi hayirlisi olsun

:nazar:Kızlar kezbandan haber alanınız yokmu son durum nedir?
inş. herşey yolunda gider zaten takvimine göre 34 ü bitirdi o, inş. bebekleride sağlıklı bir şekilde kucağına gelir, onun mutluluk fotoğraflarını görürüz hepimiz, haber alanlar lütfen yazabilirmi? en son p.tesi yazmış neri sonra haber alan yokmu? nericim kezbana slmlarımızı söyle canım, allah yardımcısı olsun,bir an önce aramıza dönsün,
a.s.

SELAM ARKADASLAR, AZ ÖNCE UZUUUN UZUUN KEZBANIMLA KONUSTUK, DURUM HALA AYNI.35.HAFTANIN ICINDELER TAM OLARAK 34+4 DELER. DR U PAZARTESI GELCEKMIS. SUAN BEKLEMEKTE, HALA SERUMA TAKILI. KARNI KOCAMAN OLMUS:nazar::nazar: SEKILDEN SEKILE GIRIYOMUSlaelaelaelaelae MASALLAH BENIM MINNOSLARIMA...
DR UNA DIYCEKMIS ISTE KENDI HASTANESINE GITMEK ISTEDIGINI.BURDA DOGURMAK ISTEMIYORUM DEDI, ZATEN TEHLIKEDE KALMADI COK SÜKÜR DEDI.
ISTE SIMDILIK BU KADAR KIZLAR, BI DEGISIKLIK YOK YANI. INTERNETI OKADAR COK ÖZLEMISIM KI DEDI, 2 GECEDIR RÜYASINDA INTERNET DE DOLASIYOMUS, FORUMA MSJ FALAN YAZIYORMUSa.s
AZ KALDI BITANEM, BI GELCEN PIR GELCEN INSALLAH.
ISTE MUAYNEDE OLMUS, ACILMA FALAN YOKMUS HALA 1 CM MIS. BEBEKLER COK IYIYMIS.
BU GIDISLE SEN NORMAL DE DOGURURSUN DEDIM, SORMA DIYO VALLA GECEN DR DA ÖYLE DEMIS ONA, SENI NORMAL DOGURTCAZ DEMIS, COK KORKUYO YA KEZBOS, O YÜZDEN TAKILMIS DR U.
EVET KIZLAR SIMDILIK BUKADAR, HABER ALDIKCA YAZIYORUM SIZE..
ALLAHIM VAKTINDE GELMEK NASIP ETSIN BEBEKLERINIZI..:nazar::nazar:

SELAM ARKADASLAR, AZ ÖNCE UZUUUN UZUUN KEZBANIMLA KONUSTUK, DURUM HALA AYNI.35.HAFTANIN ICINDELER TAM OLARAK 34+4 DELER. DR U PAZARTESI GELCEKMIS. SUAN BEKLEMEKTE, HALA SERUMA TAKILI. KARNI KOCAMAN OLMUS:nazar::nazar: SEKILDEN SEKILE GIRIYOMUSlaelaelaelaelae MASALLAH BENIM MINNOSLARIMA...
DR UNA DIYCEKMIS ISTE KENDI HASTANESINE GITMEK ISTEDIGINI.BURDA DOGURMAK ISTEMIYORUM DEDI, ZATEN TEHLIKEDE KALMADI COK SÜKÜR DEDI.
ISTE SIMDILIK BU KADAR KIZLAR, BI DEGISIKLIK YOK YANI. INTERNETI OKADAR COK ÖZLEMISIM KI DEDI, 2 GECEDIR RÜYASINDA INTERNET DE DOLASIYOMUS, FORUMA MSJ FALAN YAZIYORMUSa.s
BU GIDISLE SEN NORMAL DE DOGURURSUN DEDIM, SORMA DIYO VALLA GECEN DR DA ÖYLE DEMIS ONA, SENI NORMAL DOGURTCAZ DEMIS, COK KORKUYO YA KEZBOS, O YÜZDEN TAKILMIS DR U.

çok teşekkür ederiz nericim bizi bilgilendirdiğin için... :lepi:

nerimancım verdiğin bilgiler için çok teşekkür edrimzcanımm.iyi olmasına çok sevindim arkadaşımızın....allah yardımcısı olsunnn

Nerimancığım çok sağol verdiğin bilgi için, yaa varya maşallah baksanıza ikiside direndiler kaçıncı haftaya geldiler bu gidişle keazboş 40. haftaya bile gelecek, normal doğurursada hiç şaşırmayacağım, ayyy ıyamam, neler atlattı neler yaaaa. Allah Yardımcısı olsun

nericigim çok saol canım bize böle haber ler verdiign için ... allah sennd e gönlüne göre versin canım... sne bizi mutlu ediyosun ii haberlerle allahımda sneii mutlu etsin inş. canım..

kızlar dün gece ben de kezboşla msglaştım.neri'nin dediği gibi herşey aynı.bebişler büyüdüğü için daha az hareket etmeye başlamışlar.haftayada 36.hafta dolduğu için artık prematüre olmaktan çıkıyor bizim yeğenler.kendi hastanesine geçmek istiyor kezban,doktoru gelince konuşacakmış.sancıları oluyormuş ara ara amahenüz miniklerimiz yerlerinde duruyorlar.onlarda anneleri gibi inatçı çıktılar walla :))))

evet kezbancıgımısda dayandı çok şükür ama çokçektii... allahım inş. onun kucagına minişlerini alamyı nasip edicek.. hepimiz bi hayırlısyla kurtulsak .. bii ohhhhhhh be çksek ... ama şuan off be çekiyos :))

[/C

Allah yardımcısı olsun inşallah değicek o kadar acıyı cekmesine onun işi bizimkinden zor kızlar biz bi taneyi nasıl doğurucaz diye düşünüyoz Allah daha çok sabır versin bütün ikiz annelerine......

Az kaldı zaten 35, haftadalar...3,4 hafta daha yeterli sanırım..İnşalalh sağlıkla alır kezboşum bebişlerini kucağınaaa..

kızlar dün akşam kezboş 8e doğru bana msg atmış,bu gece beni sezeryana alabilirler ararız seni diye ama ses çıkmadı.şimdi gene msg atıcam haber veririm size de

kizlar ben öglen kezbanla görüsmüstüm ama evde olmadigimdan size yazamadim. gece alcaklardi dedi ama vazgecmisler, sancilari 3dk da bir mis gece suan 5dk dedi.allah bana sabir versin biktim dedi canim benim yaa..tabu saat bu saat oldu suan ne durumda bilmiyorum ama en fazla 1 hafta diye tahmin ediyorum, daha fazla bekletmezler herhalde, kizcagiz mahvoldu ya..allahim sen sabir ve saglik ver yarabbim... amiiin..

kizlar ben öglen kezbanla görüsmüstüm ama evde olmadigimdan size yazamadim. gece alcaklardi dedi ama vazgecmisler, sancilari 3dk da bir mis gece suan 5dk dedi.allah bana sabir versin biktim dedi canim benim yaa..tabu saat bu saat oldu suan ne durumda bilmiyorum ama en fazla 1 hafta diye tahmin ediyorum, daha fazla bekletmezler herhalde, kizcagiz mahvoldu ya..allahim sen sabir ve saglik ver yarabbim... amiiin..

canım ya kıyamam.neden vazgeçtilerki almaktan:uhm:allah ona sabır versin gerçektende.çok yıprandı ama sonu güzel olacak inşallah.yavrularını kucağına alınca herşeyi unutacak.
nerimancığım teşekkürler buarada canım:teselli:

off yaa canım benim hayırlıyla bi krtulsaydı biz bu halle dayanamıyos oo yattıgı yerde sancı çekio allah yardımcısı olsun...

kezbancığım canmm benimm bu yaşadıklarının karşılığını kat kat alacaksın inşş cnmm
en son geçen hafta görüştümm bugün için dr u gelecekti bakalımm bugün ararım artıkk inşş güzell haberlerr veririm arkadaşlarrr
nericiğim, nihancığımm, özgeciğimm sizlerde haber alırsanızı yazın canlarımm

X