Keten koltuktan eski leke nasıl çıkar?

113344

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2021
30
12
28
Hanımlar merhaba koltugum keten kumaş vivense kapris modeli.Dun yıkamacı çağırdık ve leke cikmadı adam kimyasal bir şey dedi ama asla değil.Sizce koltukta leke için önerileriniz var mı ürün önerisi de olur🌸Şimdiden çok tesekkür ederim.lekeyi aşağıya ekledim.

Eklentiler

• 1725181628396..jpg
    1725181628396..jpg
    299,2 KB · Görüntüleme: 27
Yag lekesine benzettim.

Karbonat dokun, ustune azicik su damlat yani karbonatin koltuga gecmesini saglasin.

Sonra duru suyla islattiginiz bezle bastirarak silin.

Bunun ardindan gecmezse uzerine azicik beyaz sabun rendeleyin bu rendenin yine koltuga gecmesi icin azicik ıslatın ardindan bir utunun altina temiz ve islak bir bez sarin, utuyu suyla doldurun basincli buhar verin o lekeli kisma ve oylece silin, bu koltuk gunes goren bir yerde olursa lekesinin geçmesine yardımı olur.

Hanımlar merhaba koltugum keten kumaş vivense kapris modeli.Dun yıkamacı çağırdık ve leke cikmadı adam kimyasal bir şey dedi ama asla değil.Sizce koltukta leke için önerileriniz var mı ürün önerisi de olur🌸Şimdiden çok tesekkür ederim.lekeyi aşağıya ekledim.
Keten ise görünmeyen yerde önce dene önerileri. Keten sıkıntılı bir kumaş kolay deforme oluyor

Direk yıkamacı çağırın, su lekesi dahi çıkmıyor ve yayılıyor Maalesef.
Bence dokunmayın.

Çağırdım kimyasal olursa çıkmaz dedi yıkanmış halı ekledigim görsel.Ancak kimyasal falan bir şey yok ki Bilmiyorum sebebi nedir

X