Keşkelerimiz ve İyikilermiz Neler?

vicdan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2006
1.098
26
Yaşantımıza dair keşkelerimiz ve iyikilerimiz neler?

(Umarım gecen zaman,tecrübelerimiz keşkelerimizi değil iyikilerimizi çoğaltır)

keskem yok desem inanirmisiniz bilmiyorum ama gercekden keskem yok ufak tefek olmusdur ama ciddi bir keskem yok,ama iyikim canim kocacim iyiki onu tanimisim ve iyi ki onunla evlenmisim.

keske 19.11.2004 tarihinde cok daha farkli karar alsaydim

iyi ki cogu büyüklerimin sözünü dinleyerekten haraket etmisim

1. keske okusaydim
  2. keske dik kafali olsaydim
  3. keske buraya gelmeseydim
  4. herseyden once keske dogmasaydim
    :a015:

Hayat asla dümdüz giden bir yol degildir mutlak inis cikislari daglari tepeleri olan yorucu bir yolculuktur amac elimizdekilerle,yolun sonuna kadar ,iyi şekilde gitmek olmali ki ; hayati yasamak anlam kazansin!

90.gif

Son düzenleme:
keşke 02 ağustos 1998 de ki olay olmasaydı ve keşke ben asla affetmeyeceğim o insanı
hiiiiç tanımasaydım
ve iyi ki hayatımın tek gerçeğiyle evlenmişim ve aşkımızın meyvesi oluşmuş
seni seviyorum canımın içi benim için çok şey yaptın

Canım benim olurmu hiç öyle:1hug:Belliki zor bir dönem geciriyorsun ondan bu sözün ama koşullar ne olursa olsun ;herseye ragmen hayat güzel yasamak güzel. a.s.

yasamak mutluluktur bence vicdan......................mutlu degilsen yasamanin hicbir anlami yok bence........bazi seylere mecbur kaldigim gibi yasamayada mecburum...........ilgin icinde cok tesekkur ederim................

Keşke demekten hiç hoşlanmıyorum.O yuzden onu pas geçiyorum.İyi ki böyle bir ailem ve sevgilim var.:nazar::nazar::nazar:

çok zor bir soru vico
tüm hayatımı gözden geçi,rdim buraya yazayım diyekafamçokkarıştı
keşke çok küçü yaşta evlenmeseydim çocuklarımın ikisinide kısa yaş aralığıyla büyütmeseydim
şimdi 16 yaşın da olan kızım keşke şuan 5 yada 6 yaşların da olsaydı mıncık mıncık severdiksırnaşık şey
iyiki ailemin sağlığı yerinde çözümü olmayan büyük dertlerim yok :asigim:

benim keşkelerim ve iyikilerim zincirin halkaları gibi
veya bi nevi yingyang
her keşkemin içinde bi iyi ki
ve her iyikimin içinde bi keşke vardır.
mesela, keşke erken yaşta evlenmeseydim
hayatımın yönünü değitirdim evlenerek
ama iyi ki evlenmişim
şu anda burdaysam evliliğime borçluyum

keşke kendimi daha çok sevseydim, keşke kendime değer vermesini daha önce öğrenseydim, keşke bir kızkardeşim olsaydı...
iyi ki eşimle karşılaştım, iyi ki benim eşim, iyi ki annem babam hayattalar..

keşke kendimi daha çok sevseydim, keşke kendime değer vermesini daha önce öğrenseydim, keşke bir kızkardeşim olsaydı...
iyi ki eşimle karşılaştım, iyi ki benim eşim, iyi ki annem babam hayattalar..

:1hug::1hug::1hug::1hug:

evet keşke benimde bir kız kardeşim olsaydı,yokluğunu çok hissediyorum.ama ekek kardeşlerimide çok seviyorum.iyiki varlar..keşke insanlara rahatça HAYIR diyebilseydim.keşke insanlara bu kadar güvenmeseydim.herşeye rağmen çok sevdiğim kocişim ve küçük boncuğum canım kızım var.o yüzden çok mutluyum...

Düşündüm düşündüm keşke diyebileceğim birşey bulamadım.Ama: iyi ki sağlıklı bir insanım,iyi ki sevdiklerim yanımda ,iyi ki hayatımın aşkını bulmuşum,iyi ki mükemmel bir ailem var,iyi ki mesleğimi çok seviyorum iyi ki.....................

keske sımdı bıtırmek ıcın kıvrandıgım unv yarıda bırakmasaydım..:mymeka:
keske hayatta kımseyı kırmıs kımseyı ıncıtmemıs olsam..
ıyı kı genc yasta anne olmusum..dunyanın en guzel duygusu..:asigim:
ıyı kı esım var hayatımda ve ıyıkı onla evlenmısım..:asigim:

Keşke geçmişte daha aklı başında davransaydım.

İyi ki doğmuşum =) Ne olursa olsun seviyorum hayatı

keşke eşimin ailesiyle oturmayı kabul etmeseydim keşke üniversiteyi bırakıp evlenmeseydim ama iyiki hayatımın aşkıyla evlenmişim ve dünyalara değer bi kızım olmuş veee iyiki ailem hala hayatta ve iyiki beni çok seviyorlar

keske evlenmek icin okuluma ara vermeseydim,keske ailesiyle oturmayi kabul etmeseydim,keske baslarda daha acik gözlü olabilseydim de üzülmeseydim...
ama iyiki esimle evlendim,oda zaten herseye bedel benim icin
allah kimseyi keskelere düsürmesin

X