Keşke evlenmeseydim dediğiniz anlar oldu mu?

Mutlaka öyle düsündügüm anlar olmustur 9 sene az uz bir zaman degil ve her zaman pirzola biftek yemiyor insan .....:nazar:

Ama aslinda benim keske evlenmeseydim dedigim konu esimden dolayi degil evliligin getirdigi sorumluluklar agir geliyor zaman zaman, monotonlasiyor hersey o anlarda "Ah AH nerde o eski günler bekarlik sultanlilktir keskede hic evlenmeseymisim dedigim oluyor.

Gercektende bekar kizlara sözüm, bekarlignizin tadini cikarin hicbirsey icin acele etmeyin o gözünüzde yere göye sigdirmamadigniz adam hicte size gökyüzünden yildizlari indiren o beyaz atli prens sizi herzaman deli gibi bir askla seven o adam kalmicak, ne yaziki böyle.

Allah herkezin gönlüne versina.s.

bende bazen tartışmaların sonunda bukadar acele etmeseydim biraz daha nişanlılık süresini uzun tutsaydım diyorum..ama alnına yazılanda gelip bulurmuş ya seni..sadece insan daha çok büyüyor ve olgunlaşıyor.

Valla Bende bazen Diyorum Keske Biraz Daha Gec Evlenseydim
Esime Bile Diyorum Tartistigimizda..
Aman Be Hep Ayni Seyler iStee evlenmeseydim keske :)
Esimi Seviyorum Ama Erken Oldu Galiba Evliligimiz

BEN KESİNLİKLEEEE, ASLAAAA, HAYATTAAAA ÖLÜYOR OLSAM EVLENMEZDİMMMMM..:))

Walla bekarlık ve özgürlük günlerimi arıyorum çok.Aslında adam iyi, dürüst evine bağlı falan da, off sıkıdım.Hele de benimkisi dul ve çocuklu. Beni çok baymaya başladı. Onun daha haberi yok birşeyden ama bebeğim olsun inşallah Yarabbim, sağlıkla kucağıma alayım adama bye bye demeyi planlıyorum.

Öğrencilik günlerimi çok özlüyorum.Bekarlar kıymetini bilin.

benim de çok olmuştur.
özellikle evliliğin ilk yılında.
2 yılı bitirdik, son zamanlarda pek demedim.

Evlilik bana göre değilmiş ben bunu anladım..
Biraz geç anladım ama olsun,zararın neresinden dönersek kardır di mi?:eek:

İnanırmısınız Sanırım ben bunu hiç söylemedim...
En kötü tartışmalarımızda bile...
Eşimle bir sorunum yok evliliğin getirdiği sorumluluklar yıldırıyor Bazen..
Tartışmalarımızda en fazla 1 gece sürüyor..

İyiki evlenmişim Eşimle...

Eşimle son 1.5 yıldır her tartışmamızda keşke evlenmeseydim diyorum
ya siz?

esım dunyalar tatlısı ıyı nıyetlı anlayıslı bır ınsankı asla ona karsı bu cumleyı kullanmam
ama aılesının bana yasattıkları ve cok uzuldugum donemde esım hep arkamda olmasına ragmen bır kez aklımdan gecırdım.:çok üzgünüm:
oda esımle ılgılı degıl o aıleye gırdıgım ıcın yanı.kötükedihüso
baskada yasamadım dusundurmedıde allahıma sukurler olsun:Saruboceq:
canım benım o kıyamaz bende ona tabıkı ŞenizŞenizŞenizŞenizŞeniz

esım dunyalar tatlısı ıyı nıyetlı anlayıslı bır ınsankı asla ona karsı bu cumleyı kullanmam
ama aılesının bana yasattıkları ve cok uzuldugum donemde esım hep arkamda olmasına ragmen bır kez aklımdan gecırdım.:çok üzgünüm:
oda esımle ılgılı degıl o aıleye gırdıgım ıcın yanı.kötükedihüso
baskada yasamadım dusundurmedıde allahıma sukurler olsun:Saruboceq:
canım benım o kıyamaz bende ona tabıkı ŞenizŞenizŞenizŞenizŞeniz[/QUOT

aynı şekilde ama bir farkla onun ailesi sayesinde çok defalar düşündüm hatta boşanmayı bile fisfisfis

kızlar babalarımızın evinde prensesiz el bebek gül bebek ama evlenince en iyi ihtimalle kraliçe olursunuz onun da sorumlulukları çok ağır be güzelimsenağlama

keşke demedim Allah'da dedirtmesin...
bu kelimeyi kullanmaya başladığımda pek hayra alamet olmuyor benim için...

Resmen gözüm korktu ya :1no2:

Herkes pişman gibi :KK43:((

yok canım ben değilim ilk bir iki yıl uyum yıllarıdır o zamanlar bende demişimdir keşke evlenmeseydim diye ama eşler birbirini tanıdıkça ve olgunlaştıkça birbirlerine alışıyolar orta yoluda buluyolar bence 6,5 yıllık evliyim son 5 sene asla keşke evlenmeseydim demedim allahda dedirtmez inşallahkaydirigubbakcemile5

Evleneli 1 ay bile olmadi ama keşke evlenmeseydim dedim bir imza insani değiştiriyor anladim...

bende bende bende her ğün dermi insan ben her zaman diyorum ama dedirten insanada bakmalı insan

X