kesinlikle makyaj temizlemede 1 numara;)

G

gulsen_glsn

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi gulsen_glsn
slm kızlar cildim yağlıdır ve normalde her ürünü kullanamam yani sivilce oluşumuna ve siyah nokta oluşumuna yatkın bi cildim var.nivea clea deeper temizleme ve ppeling jelini kullandım ve inanılmaz derecede menun kaldım bebek gibi yaptı cildimii.siyah noktalar azaldı ve oluşumunuda engelledi aynı şeyler sivilcelerim içinde gecerli kesinlikle tavsiye ederm:lepi:

Niveanın ürünlerinden ben de çok memnunum. Cildime zarar vermiyor ve alkol içermeyen yüz temizleme tonikleri çok harika.

Niveanın ürünlerinden ben de çok memnunum. Cildime zarar vermiyor ve alkol içermeyen yüz temizleme tonikleri çok harika.

ewt cnm diyorum ya ben bide her ürünü kullanamam cildim zaten yağlı.hemen sivilce oluşuyo.ama nıveadan çok memnun kaldım :)başka ürünleri varmı kullandığın cilt temizleme peeling falan:)

nivea young yumuşak temizleme jelini ben de kullandım fena değildii.

SEBAMED temizleme jeli ya da sabunu..hangisini alırsanız...tüm ürünleri harika ama cilt temizlik ürünleri daha bi iyi..biraz reklam gibi oldu fakat çok ürün denedim sebamed'i tek geçerim

yha biraz daha doğal bişeyler yok muu_? çünkü cildime zarar vermesinden chock korkuyorumm.:sm_confused:

nivea ürünleri market ürünü olduğu için açıkçası pek güvenmiyorum ama denemekte fayda var paylaşım için sağol.

Nivea'nın temizleme jelini ben de kullanıyorum. Cildi çok pürüzsüz yapıyor!Memnunum!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…