Göz Çevresi Bakımı kesin çözüm göz altı morluklarına lazer tedavisi

Bende orhan murat Özdemir e aynı senin dediğin gibi lazer tedavisi yaptırdım canım yaklaşık iki sene boyunca yirmi seans gittim.on seansa kadar etki ediyor daha sonra etki etmemeye başlıyor zaten tamamen de geçmiyor sadece azalıyor.

Aa öyle mi...gerçi tamamen geçer diyen yer yok gibi zaten, hep azalır diyorlar...istanbulda da acıbadem hastanesinde bir kaıdn vardı ona sormuştum, kışın 3 seans halinde yaparız ve geçer demişti, adı gaye sarıkandı, sonra ben yaptıramadım kaldı, bu konuda baya iddialıydı ve baya baya uygun bir fiyat demişti normal lazere göre..acıbadem olunca güvenmiştim ama vaktim olmadı hiç...şimdi bu kadın gitmiş hastaneden noldu bilmiyorum, o da baya ünlü biridir..

Bugün bende ankara acıbademe gittim gözaltı morluklarım için fraksiyonel co2 lazer tedavisini sordum bana geçirmeyeceğini söyledi.sadece çok açık tenli olanlarda leke gibi oluyormuş onları geçiriyormuş.ben esmerim bana etki etmeyeceğini söyledi.kimyasal peelingi de sordum o da sadece zedeler işe yaramaz dedi sen beyaz tenli misin canım?

hayır ozmn lazer de mi çare etmiyor...ömür boyu mu bu koyu halkalar

Hangi acabadem hastanesine gittiniz doktorunuzun ismi ne bi de kullanılan yöntem hakkında bilgi verirseniz çok mutlu olurum bende Murat Özdemir'den randevu aldım ama işe yarayacak mı çok emin değilim

lazer kesin çözüm değil malesef yakınım yaptırdı fakat hala gözaltları mor geçen gün bir eczaneye gitmiş 24karat altın içerikli bir göz serumu tavsiye etmişler şuan 10 gündür kullanıyor gayet memnun morluk hafifledi. biraz daha kullansın eğer gerçekten etkili bir ürünse adını yazarım sizde faydalanırsınız:))

toplu odedim demissiniz de 8 seansi fiyati nedir acaba ve hangi ilde bu doktor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…