Göz Çevresi Bakımı kesin çözüm göz altı morluklarına lazer tedavisi

Dün bir profesöre gözüktüm, benim amelyat komplikasyonu sebebiyle göz altlarım mor kaldı ama öyle böyle deil! (günesin etkisi ile pigmentasyon arttıgı için)
Kesinlikle hiç bir şey yaptırma dedi.Lazeride belki ancak seneye kış yaparız dedi.Anlayacağınız 1 sene bu halde gezeceğim ne kadar acaip değil mi?Paranızda olsa dünyayı da verseniz bazı şeyleri halledemiyorsunuz işte..Kimse kendiyle çok fazla oynamasın diyorum baska bir şey demiyorum...

Bugün gözaltı morluklarim için lazer yaptırdım. Öncesinde fotoğraf çekmek aklıma gelmedi. Sonuçları sizlerle paylaşacağım

Bugün gözaltı morluklarim için lazer yaptırdım. Öncesinde fotoğraf çekmek aklıma gelmedi. Sonuçları sizlerle paylaşacağım
Umarım sonuç alırsın ben 7. Seansa gittim ama bi değişiklik yok doktorla konuştum lütfen devam et açılmalar olmuş filan dedi ama bn pek bi değişiklik hissetmiyorum..

Ben Acıbadem e gittim şu an yara gibi tam anlayamıyorum ne durumdayım iyilessin sonuçları mutlaka paylasicam .. umarım faydasını görürüm . Senin yapıldıktan sonra kızarıklık veya herhangi bir durum yaşandı mi

15 dakikalık bi kızarıklık hepsi bu sonra normal hayatma dönüyorum ama düzelmiyor doktorub bahsettiği değişikliği hiç göremiyorum ki arkadaşlarmda göremediğini söylüyor. Eğer benmle paylaşırsan durumu çok sevinirim belkide işe yaramayan bişeyle belkide kendime zarar veriyorum dilerim sen sonuç alırsın.

Mutlaka paylasicagim sonucu.. Bu sorunu yaşamayan bilemez gerçekten çok kötü bir durum ...o yüzden bende yardimci olabilmek istiyorum insanlara

Mutlaka paylasicagim sonucu.. Bu sorunu yaşamayan bilemez gerçekten çok kötü bir durum ...o yüzden bende yardimci olabilmek istiyorum insanlara
Ama internette bakıyorum araştırıyorum onlarca yorum okudum ewet ben lazerle çook çok düzeltmeler

Benim uykusuzluktan oluyor.Ne kadar yatarsam yatayım yine de uykusuz kalıyorum ve gözlerimin altında morluklar oluşuyor.Bir sorum olacak tedavinin zararı var mı?

ttedavinin herhangi bi zararı war mi bilemiyorum onu bir uzmana sormak daha dogru olur kimseyi yanlış bilgilendirmek istemem. Ama sana şunu söyleyebilirim doktorun bana söylediği uykusuz kalmak sigara vs tabiki bunlar etkiler vücudumuzu ama morlugun asıl sebebi genetik tir dedi

sonuçtan çok memnunum kapatici kullanmadan gezebiliyoeum :) morluklarda ciddi bi açılma var bilmiyorum etkisi kişiden kişiye degisir mi ama ben daha ilk seansta çok mutluyum ayrıca sürekli kapatıci kullandigimdan ötürü ince cizgillerim çok fazlaydı cildim bebek gibi şu anda daha iki tane seansim var tamamen olmasa bile ciddi anlamda kurulacağı ma eminim. Özellikle gözaltı kremlerin e bu zamana kadar tonlarca para wermis biri olarak söylüyorum hiçbir ise yaradiklari yok sadece surdugunuz zaman içindeki Simli görünümden olsa gerek kendinizi iyi hissediyorsun uz sonrası tamm bir hayal kırıklığı
benim tavsiyem imkaniniz varsa lazer yaptırın

Canim sen nereye yaptirdin? Bende yaptirmak istiyorum

Canım son durum ne diğer iki seansını da yaptırdın mı memnun musun? ankarada mı yaptırdın?

Merhaba siz yaptirdiniz ki lazer? Ben de dusunuyorum da yardimci olursaniz sevinirim.

Merhaba,
Bana hangi doktora gittiğinizi ve ne kadar ödediğinizi yazar mısınız lütfen.
Teşekkürler

ben de ankaradayken bu arkadaşın dediği orhan murat özdemirin yerine gitmiştim...seans seans değil toptan bir 750 tl civarı ücret almıştı ve demişti ki kaç seans olursa olsun morluklaırnız geçene kadar yapacağız lazeri...ve kesin diyordu, mutlaka azalacak...ben de güvendim ve başladım ama 5 seans sonra istanbula taşındım malesef...5 seans çok az tabi,genelde 10 seans en az sürüyormuş ama benim gittiğim süre boyunca kahverengilikten daha tatlı pembemsiliğe doğru bir dönüşüm olmuştu kesinlikle..bende genetik bu morluk,çirkin bir koyuluktan biraz daha açılmıştı,tamamen devam etsem belki çok daha fazla geçerdi...sonra devam etmediğime pişman oldum çok, istanbulda bu fiyatlarda bişey bulamadım,çok içime sinmedi hiçbiyer...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…