Kesenin asagıda olması

BeyHas

Üye
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2023
43
4
25
İyi gunler herkese 5+haftalık gebeyim
Dun doktora gıttım vajınal muayenemi yaptı kesenın asagıda oldugunı soyledo ve yatıs verdi proluton 500mf iğne kalcadan birde endol fitil verdiler bu durumu yasayan varmı aramızda,herkese tesekkur ederimm

Bir tanıdığım yaşadı bu durumu kendisi şu an 7. ayında sağlıklı bir gebeliği var ama kendinize dikkat edin ağır kaldırmayın , eğilmeyin, ağır iş yapmayın. Bebek tutununca yani 3 aydan sonra rahat edersiniz. Bi de kız bebekler için kese aşağıda oluyor diyorlar onu bilemiyorum. Söyleyim dedim :)

Dun doktora gıttım vajınal muayenemi yaptı kesenın asagıda oldugunı soyledo ve yatıs verdi proluton 500mf iğne kalcadan birde endol fitil verdiler bu durumu yasayan varmı aramızda,herkese tesekkur ederimm
Merhaba canım nasılsın bana da doktor kesen aşağıda dedi

Aynı sıkıntı benimde başıma geldi son durumjn nedir canım

Bana da 14.haftada kese aşağıda, asla vajinal doğum yapamazsın demişti doktorum. Tam 40.haftada vajinal doğum ile dünyaya getirdim bebeğimi :)
Yalnız hareketlerimi çok kısıtlamıştım belli bir süre, cinsel ilişki tamamen yasaktı mesela. Demem o ki bol bol dinlenin...

Bende de aynı durum oldu aynı ilaçlar verildi ek olarak Progestan fitil verdi doktorum. Dinlendim, doktorumu dinledim ve toparlandım. Doktoru dinlemek, morali yüksek tutmak önemli.

X