kesemde su kalmamış bebegım gözukımedi yapışmış krıtık olabılırmış benım için

Cinarefeninannesi

çınar efe_alya naz
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2007
5.239
36
37
neden butun aksılıkler benı bulur anlamıyorum.böyle bır sorun yasayan varsa lütfen yazsın.1 afta sonra kontrole gıtcem yıne umarım duzelir yoksa hastaneye yatmam gerekırmış heran bebegıme bısey olabılır.kı<zlar lütfen dua edın allah bebegımı bana bagışlasın.

ah canım benim yaaa...başına gelenlerinde bi sebebi vardır elbet..üzülme diyeceğim ama biliyorum çok zor bol bol dua et canım bizde ederiz..biz de dün kızlarla seni merak ediyorduk..sıvı tüketimini sakın ihmal etmeeee..allah yardımcın olsun canım sürekli yat bi deee

cnım geçmiş olsun dualarımız seninle herzaman pozitif düşünmye çalış stresten uzak durmalısın allah sağlıkla kucağına almayı nasip eder inş

Canim Benim çok Geçmiş Olsun Hiç Kötü şey Getirme Lütfen Aklina....bol Bol Su Iç..bencede Başka Bi Doktora Daha Git Hiç Ihmal Etme Bence.bebeğinin Sağliği Söz Konusu Canim.allahim Sağlicakla Bizlere Bağişlasin Inşallah Bebeişlerimizi..

Canım benim yaa nedir bu başına gelenler ben daha dün öğrendim otobüsünün yandığı allahım korumuş ımarım iyisindir. herhangi bir sorun olmamıştır. sakın üzülme benim ÇINARIMA hiç birşey olmuycak o benim biricik damadım annesi bırakmıycak ooo iyi düşün iyi olcak herşey sibelcim dualarım seninle kontrolünü ihmal etme bizide haberdar ett kendine iyi bakk canım öptm senii:1hug:

canım çok geçmiş olsun..inan şu an çok üzgünüm ve senin için bebeğin için dua ediyorum..inşallah herşey yoluna girecek..kontrollerini ihmal etme sakın..su biranda nasıl olupda bitmiş..rabbim çınarını sana bağışlasın..lütfen inancını kaybetme canım..

hersabah forma katılamasamda hamile arkadaşlar iyimi diye bakıyorum..herkes iyi ise çok mutlu oluyorum...ama bu habere üzüldüğümü itiraf edeyim..gelişmelerden bizi haberdar eedersin...

çok çok geçmiş olsun, eğer gerçekten çok çok ciddi birşey olsaydı, doktor seni bir hafta bile kontrol için bekletmezdi,aklına kötü şeyler getirme,koskoca çınar ağacı kadar güçlü olacak senin bebişin. Hayırlı haberlerini bekliyoruz.a.s.

çok geçmiş olsun Rabbim sana bağışlasın ve acısını göstermesin.başka bir doktora da görün bencede.bol bol su iç bol bol dua et canım bizim dualarımız seninle.dilerim iyi haberler verirsin bize.unutma herşeyde bir hayır vardır sakın isyan etme.

sibelcim şimdi sne nette araştrıken bir sürü kötü şey okumuşusundur. ama bak ben bi tane okudum bol bol su içimi ve istiharat ve stresten uzkalaşmak gerektiği yazıyorr. eğer xaten bebişe bişey olmuş yada olacak olsa doktor seni bırakmazdı. şu bir hafatayı bol bol dinlenerek geçir canım. çınarımızı sağlığıyla kucağına alacaksın merak etmee. çok geçmiş olsun canım

sibelcim çok geçmiş olsun canım. Allah senin ve bebeğinin yardımcısı olsun. İsyan etmek hiçbir fayda getirmez o yüzden sen sadece dua et canım. kontrollerini ihmal etme. bizleride haberdar et. senin çin oğlun için dua edeceğiz bizlerde

ts iyi haberlerini bekliyoruz..yeni bir form açarak bizi haberdar et lütfen..inşallah sağsalim atlatacaksınıız...

hayatım çok geçmiş olsun Allah bebeğini sana bağışlasın sen üzülme bebekler sanıldığından daha dayanıklıdır. Allah onları korur

Geçmiş olsun Sibelcim stres yapma sakın bu daha çok zarar verir Nimetin de dediği gibi sorun olacak olsa doktor seni salarmıydı hiç dinlen su tüket biyerde duş alırken vücudun su kaybettiğini okumuştum onuda bi araştır fazla duşa girme istersen canım

hepınız sagolun oturdum yıne aglıyorum nette hep kötu bılgıler var onları okuyunca daha kötü oldu.herseye hazırlıklı olmak gerek ben yınede allahıma dua edıyorum hamılelık kadar guzel bı duyguyu bana yasattıgı ıçın

merhaba sibel,
geçmiş olsun canım, arkadaşlarında dediği gibi bol bol sıvı tüketmen lazım. bütün hamilelik süresince. ve lütfen ağlama stres her şeyin başı biliyorsun.
allah sağlıcakla bebişini kucağına almayı nasip etsin canım. üzülme lütfen.

çok çok Geçmiş Olsun Umarim Herşey Yolunda Gider Kendini üzme öncelikle Sana Birşey Olmasin Keedine Iyi Bak...

SİBELCİM LÜTFEN CANIM BENİM AĞLAMA NEOLUR KÖTÜ ŞEY DÜŞÜNME İNŞALLAH İYİ OLCAK BEBEĞİNN.RABBİM ONU SANA BAĞIŞLAYACAKK..BEBİŞİNİ DE ÜZERSİN BÖYLE YAPARSAN ANNESİ OKADAR CİDDİ Bİ DURUM OLSA DOKTORUN BUKADAR RAHAT DAVRANMAZDI EMİN OL.İNTERNETTEKİ HER ŞEYE İNANMA CANIM ....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…