Kese yanında kanama alanı be sağ kasık ağrısı

Ebussshhh

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2018
281
486
34
Merhaba 😊 6+4 hamileyim. Hamileliğimin en başından beri kasık ağrım vardı. İlk gittiğin doktor bunun normal olduğunu söyledi. Daha sonra ikamet ettiğim yerde başka bir doktora gittim. Kasık ağrısının istenmeyen bir durum olduğunu söyledi ve Protestan verdi. Ağız yoluyla kullanmamı ancak bulantı yaparsa vajinal almamı söyledi.
3 gün önce gece bi akıntı geldi su gibi. İç çamaşırıma baktığımda açık pembe kanamayı gördüm peçeteye de geliyordu. Gecenin 11 i doktoru aradık sağolsun hemen muayeneye çağırdı. İğne verdi ve progestanın dozunu yükselterek vajinal almamı söyledi. Ve istirahat verdi. Bol su ve yatış dedi.
Dediklerinin hepsini uyguladım çok şükür 2. Günden sonra kanama olmadı regl olacak gibi şiddetli kasık ağrılarım da geçti. Ancak şimdi sağ kasığıma batma gibi ağrılar hissediyorum. Aklım hep bebeğimde keşke evde bi ultrason olsa sa hep baksam diyorum 😊
Bu arada ultrasonda kanama alanı da görmüştü gece gittiğimizde değil de ertesi gün tekrar gitmiştik o zaman. 2 gün sonra tekrar gideceğiz iğne vurulacağım ve kanama alanı kontrol edilecek. Böyle bir durum yaşayan oldu mu sağ kasık ağrısı normal midir acaba 🌸

Merhaba bende kanamalı bir hamilelik geçirdim, kanama alanım vardı çok şükür sorun olmadan doğum yaptım. Kanama alanı birçok anne de oluyor ne yazık ki

Merhaba bende kanamalı bir hamilelik geçirdim, kanama alanım vardı çok şükür sorun olmadan doğum yaptım. Kanama alanı birçok anne de oluyor ne yazık ki
Bu süreçte çalışıyor muydunuz? Ben işe metro ile gidip dolmuşla dönüyorum yaklaşık 45 dakika sürüyor yolum. Çalışırken süreç nasıl olur çok tedirginim bu kanama tam izindeyken olmuştu inşallah tekrarlamaz. doktor düşük tehliken var çok dikkatli olmalısın deyince tedirgin oldum

X