Kese gördük ama hcg 2 kat artmiyor

asya soysal

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2021
53
9
31
Kizlar bilgisi olan veya yasamis olan yardimci olsun nolur . Adetim 4 gun gecikti ve test yaptim pozitif gittim doktoruma ve keseyi gorduk . Degeei. 2730 du . 2 gu sonra tekrar yaptik 4740 cikti doktorum bunun 5400 olmasi lazimdi sagliksiz olabilir filan dedi 30 unda gel kalp atisi duymam lazim filan dedi kese gozuktukten sonra hcg dusuk olup sorun yasayan var mi lutfen yardimci olun

Yani yuzde 72 gibi bir artis var sonucta ama neden sagliksiz olabilir dedi zaten 1 dis gebelik gecirdim benim gibi olan var mi yardimci olur musunuz

Kizlar bilgisi olan veya yasamis olan yardimci olsun nolur . Adetim 4 gun gecikti ve test yaptim pozitif gittim doktoruma ve keseyi gorduk . Degeei. 2730 du . 2 gu sonra tekrar yaptik 4740 cikti doktorum bunun 5400 olmasi lazimdi sagliksiz olabilir filan dedi 30 unda gel kalp atisi duymam lazim filan dedi kese gozuktukten sonra hcg dusuk olup sorun yasayan var mi lutfen yardimci olun
Ben bu doktorların kafasını bazen anlamakta güçlük çekiyorum yemin ederim daha ne artsın gayet iyi artışıniz insanları boş yere endişeye sürüklüyorlar

Ya bende oyle dusunuyorum ama hemen oyle diyince korktum bende 5400 mu olacak illa anlamadim ki iki kat mi olacak kalp atisi icin 30 unda gel dedi o kadar uzuldum ki sagliksiz olabilir diyince tum heyecanim kursagimda kaldi

Artış iyi zaten kese gördükten sonra niye beta bakıyor ki artık kese takip edilir. Hiç kafanı yorma doktor da moralini bozuyorsa başka doktora git çok ciddiyim moral önemli 🥰

Ya bilmiyorum neden oyle aklimizda bulunsun her ihtimal gibisinden ama hissediyorum ben iyi olacak sadece bos gebelikten korkuyorum onuda iste bu degerlerden kafami karistirdi insallah dexiginiz gibi olur .

X