Kese etrafında kanama alanı

Gulbahcesii96

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2018
488
418
28
Merhaba değerli anne adayları
Son doktor kontrolümde (7+6) bebişin kalp atışlarını duyduk çok sükür ama doktorum kese etrafında kanama oldugunu, dikkat etmem gerektigini soyledi. Progestan 200 mg gunde 2 tane fitil olarak kullanmami soyledi.
Bu durumu yasayanlar var mi aranizda?

Eklentiler

• InShot_20240831_200358197.jpg
    100,5 KB · Görüntüleme: 58
Progestan la geçiyor o benimde vardı 15.haftaya kadar kullandım. Ağır işler yapmayın kendinizi çok yormayın dikkat edin

Progestan la geçiyor o benimde vardı 15.haftaya kadar kullandım. Ağır işler yapmayın kendinizi çok yormayın dikkat edin
Çok tesekkur ederim, dikkat etmeye calisiyorum. Insallah benim de sizinki gibi gecer progestani 12 saat arayla gunde 2 kez aliyorum fakat gece yatarken aldigim geri gelmiyor ama gunduz aldigim 1 saat sonra falan ezilmis olarak dusuyor. Acaba fazla mi geliyor

Aldıktan sonra 1 saat uzanın ama illa döküntü halinde geliyor o kadar geri gelmesi de normal :)

5. Haftada bende de gorulmustu progestan igne kullandim 1 haftada geçti. Merak etmeyin geçer ve kendinizi yormayin ben olabildiğince dinlenmiştim.

Bol bol uzanın yatın. Ağır kaldırmayın bir yerlere uzanmayın. Yani yüksekten bir şey alır gibi yapmayın. Pozitif olun inşallah geçecek

5. Haftada bende de gorulmustu progestan igne kullandim 1 haftada geçti. Merak etmeyin geçer ve kendinizi yormayin ben olabildiğince dinlenmiştim.
Benim 7+6 da goruldu doktorum hap olarak verdi onu kullaniyorum. Masa basi calistigimi soyledim, o kadar sorun olmaz isine devam edebilirsin dedi

Bende yaşadım. Geçiyor şükür. Fitili aman aksatma faydası çok oluyor. Ben tam saatlerini gevsetigimde, kanamam olmuştu. Bir kere de çok ayakta durdum ve sinirli, stresliydim. Yine kanamam oldu. İkisinde de çok korktuk. Evi, işi gücü bırak. Affedersin bok götürsun zjjs. Benim eşim yardımcı oldu. Haftalık gelen kadın vardı bir nebze halletti.Ama asla kendi yaptığın gibi yapamıyorlar. Düzen gitmiyor. Seninde yardım alacağın birileri varsa onlara yaptır. Yoksa salla her şeyi. 4.aya kadar geçiyor zaten. Kendini hiç yorma. 4 ay evin pis oluversin,az gez yat uyu. Ben 5.aydan 8.aya kadar fink fink gezdim. (Yine ağır kaldırmadım ve rafa uzanmadim. Bu ikisini asla yapma) şimdide kanala girmiş çocuk erken doğum riski için yatıyorum benim kadar abartma gezmeyi ama geçer korkma. Tek korkun kendini yormak, üzülmek ve stress olmak olsun. Relax ol. Herkese he de geç. Bırak karşındakiler kudursun. Djdjfj

Ben de kullaniyorum surekli aksatmiyorum insallah benim de sizinki gibi ilerler ev islerini saldim bende supurme isini esime yaptiriyorum daha basit silme, toz alma islerini ben yapiyorum. Herkesten uzak bi sehirde yasadigim icin yardim alabilecegim kimse de yok malesef. Bugun 8+4 oldum biraz daha disimi sıkacagim siz de insallah saglikla kucaginiza alirsiniz bebisinizi

Merhaba kanama alanınız 7 haftadan önce görülmedi mi kese ilk kaç haftada gördünüz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…