Kerimcan Durmaz için birbirlerini ezdiler

Orta okulda Ricky Martine asiktim hey gidi hey...sonra bir daha kimseye hayranlık beslemedim..çok saçma geliyor şimdi.. Hele bunun neresine hayran olunur anlamadım şahsen..müge ve Gülşene konuk olmuştu.. Habire ailem arkamda destek diyo..ne meziyeti varsa..duyanda Nobel aldı sanir

Hahaaa bune yaa erkekten kadinliga evrim

Kerimcan yüzünden "inanamıyoruuğğğm gerçekteğğn inanamıyoruuğğm" lafı takıldı dilime fazlasıyla
Bir de "ay ne manaa"

valla ben bu konuyu açtım ama millet benden çok daha bilgi sahibi, bir iki linkte gördüm geçtim o kadar

valla ben bu konuyu açtım ama millet benden çok daha bilgi sahibi, bir iki linkte gördüm geçtim o kadar
Chess bana ilk arkadaşım gösterdi, önce irrite oldum. Sonra bayağı sardı Sırf Kerimcan için snapchat yükledim, arada açıp izliyorum falan. Matrak çocuk, bilerek de abartıyor bazı şeyleri

Chess bana ilk arkadaşım gösterdi, önce irrite oldum. Sonra bayağı sardı Sırf Kerimcan için snapchat yükledim, arada açıp izliyorum falan. Matrak çocuk, bilerek de abartıyor bazı şeyleri

ay bende takipliyim o zaman

Bu adamı gördükçe bülent ersoy yanliş zamanda gelmiş diyorum... zamaninda ne cekmis yazık ... eminim oda kıskanıyodur bu oğlanı :)))

aynen ne hissediyolarda böyle garip hallere giriyolar bende hiç yaşamadım o duyguyu elhamdülillah..... ortaokuldayken sadece sibel can etiketlerini bile almıştımama 6 ay sürdü hayranlığım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…