Kerimcan Durmaz için birbirlerini ezdiler

Chess

Nirvana
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2009
53.299
42.836
Sosyal medyanın yeni fenomenlerinden Kerimcan Durmaz, Bodrum’da çıktığı gece kulübünde izdihama neden oldu.

YazdırHaberin diğer fotoğrafları için tıklayın

Sosyal medyada her geçen gün yeni bir fenomen ortaya çıkarken bunlardan biri de hızla popülerleşen Kerimcan Durmaz oldu. Sosyal medyayı çok aktif kullanan Durmaz, Gümbet Barlar Sokağı'nda bulunan Pasha Kulüp'te sahne aldı. Çok sayıda takipçisi Durmaz'ı izlemek için kulübe akın etti. Yaklaşık 2 bin 500 kişinin geldiği Pasha Kulüp, kapılarını saatler önceden müşterilere kapattı. İzdihamın yaşandığı kulüpte insanlar Durmaz'ı izlemek için birbirlerini ezdi.

Ünlü sanatçılara rakip çıkan Kerimcan, dj kabinine geçerek sevenlerini coşturdu. Söylediği her söz sonrası çığlıklarla yanıt veren hayranları Durmaz'ın fotoğrafını çekmek için yarıştı. Sıra dışı, kendine has ve eğlenceli tavırları ile dikkati çeken Durmaz, yaklaşık 2 saat dj'lik yaptı.

İnternet dünyasında yer aldıktan kısa bir süre sonra kendisini yüz binlerce kişiye sevdirmeyi başaran Kerimcan, izdihamı sosyal medyaya koymak için telefonu ile çekim yapmayı da ihmal etmedi. Hayranlarına unutulmaz bir gece yaşatan fenomen Kerimcan'ın sahnede yaptığı danslar da büyük beğeni topladı.

İHA
http://www.milliyet.com.tr/kerimcan-durmaz-icin-birbirlerini-magazin-2244629/

Anaa yazın Bodrum'da denk gelirsek giderim

Kendini parçalarcasına bir ünlüye hayran olma şeysini ömrüm boyunca anlamadım, anlamayacağım.
Bi ön ergenlikte X-Files'taki Fox Mulder karakterine hayran olduğumu hatırlıyorum. David Duchovny olarak da değil, dizideki Fox karakterine karşı bi sempati.

Ama bu çığlık çığlığa kalmalar, ezilircesine öne atlamalar... Ya normal bulmuyorum, şahsen, duygusal-manevi olarak bir yetersizlik olduğunu düşünüyorum bu davranışların altında. Kaldı ki ergenlik de değil, bildiğin genç yetişkin insanlar bi de.

tantanis tekrar okudum da orada eğlenilmez ki o kadar kalabalıkta Zaten kalabalık oluyor yazın Bodrum mekanları, bir de ekstra kalabalık ı-ıh.

Ben yine her zamanki mekanlarımdan devam ederim

Hahaha ben de çok seviyorum bu adamı
Çok sempatik,kimseyi takmayan,hayatını yaşayan birisi.Ben bir de çok temiz kalpli olduğunu düşünüyorum

Vaaay be sosyal medya cahili gibi hissettim şu an.

Birileri dünyanın en iyi işini yapan, en mükemmel insanı da olsa totomu kaldırıp gidemem yani, hele izdiham olcak, püüüü, işim olmaz.

Millet sıyırmış diyoruz, inandıramıyoruz.

bir videoda denk gelmistim arkadasıyla paso cıglık atıyorlardı:) ben bu yeni nesil gencleride anlamıyorum öldürseler o kalabalıga girmem

:) Biraz değişik tavırları var videolarında, ama canlı yayınına denk gelmiştim bir kere. Gayet oturaklı, sakin duruyordu. Kendisi makyaj uzmanı ayrıca. Bu yönü ile takdir edilesi buluyorum, zira ben kadın halimle daha doğru dürüst eyeliner çekemiyorum.
Çok fazla tanımam kendisini, fakat sırf gay olduğu için ve de makyaj yaptığı için onu ötelemenin doğru olmadığını savunuyorum.

Hiç tanımıyorum ama yolu açık olsun, şarkıcıların, aktör ve aktristlerin kendini parçalayan hayranlarını anlamak mümkün değil, rahmetli Müslüm Gürses'in fanları kendilerini jiletlerdi, Tarkan'ın hayranları sahneye iç çamaşırı atardı
Sarılıp dudaktan öpmek isteyen, üstünü başını paralayan, bayılan ne oluyorsunuz yahu o da etten kemikten, bir ara Michael'ın poposunu sildiği şeyleri bile toplayan biri vardı La havle, bende severdim Michael Jakson'ı ama kirli donunu da saklayamam

Neredeyse 30 yıllık bir anım geldi aklıma İstanbul'un tatil mekanlarından birindeyiz, o zamanlar yeni yeni ünlenen bir kız vardı, kumsalda arkadaşlarıyla takılıyordu, bizde bizim grupla turluyorduk, önünden geçtik bir hamle yaptı tanıdılar gibilerinden, tanıdım elbette ama ben sevmem öyle ay sizi televizyonda görüyoruz, foto çekelim, imza alalım muhabbetlerini, ki hayranı da değildim, yapmacık bir tavırla suratımda sahte bir gülüşle konuşamam kimseye, geçtik gittik yanından, turlama bitti dönüyoruz, kız şöyle kafasıyla hıh der gibi bir hareket yaptıçok gülmüştüm

Bunların bazı versiyonlarında ego Fezaya uçuyor

Son düzenleme:
Kerimcanı yiğenime göstersem ödü kopar çocuğun denişik bi tip vineleri çok gomik emme

siz bi de bunun ekürisi hakan kakız ı görün: http://o nedio.com/haber/star-ablalarimizin-en-guzel-bacaklisi-hakan-kakiz-sosyal-medyayi-sallamaya-devam-ediyor--707611

yani yadırgamıyorumda bu daha da değişik bi insanmış

not: onedio linkleri çıkmadığından o ve n yi ayırdım siz birleştiriverin adres çubuğunuzda

son fotoyuda eklicektimde neyse belki kk ya uygun olmayabilir

Son düzenleme:

ne biçim bacak o

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…