Kepçe Kulak Ameliyatı

Bende 15 gün sonra olucam ameliyat baya araştırmıştım. Benim doktorum kesinlikle ipi tavsiye etmedi

canim doktorun ismi ne ? ve nekadar ödeyeceksin?
Ben almanyada yasiyorum ve türkiyede nisan ayinda ameliyat olamayi düsünüyorum ve daha doktor bulamadim.
burun ameliyatida gecirdim onu istanbul bogazici tip merkezinde oldum ama kulaklarimi nerden yapdiracagimi bilmiyorum. yardima ihtiyacim var.

Devlet hastanelerinde tek kulak 1200 çift kulak 1600 tl civarında. Özellerde değişiyor tabikii. Eğer tanıdık falan olursa da ciddi anlamda büyük bir indirim alabilirsin :) Ben ameliyattan sonra sana uzun uzun anlatabilirim istersen sonuçtan memnun olursam doktorumun ismini ve adresini de yazarım. Elimden geldiği kadar yardım ederim :)

cok sagol:) bende dün burun ameliyati oldugum hastaneye yazdim. bana 2000tl dedi önce bi sok gecirdim. cünkü bi kac ay önce 1500di. isde ilac fiyatlarida cikdigi icin fiyatlarda artimis. tek kulan 1500 ikisi 2000tl ama bana yardim edeceklerini söylediler.
Hasta resimleride yolladilar sonuclar süper görünüyor. agzim acik kaldi yani. galiba kulaklarimi ayni hastanede yapacagim. burda biraz bakim dedim belki bi kac kiside orda olmusmu diye. ama kimseyi bulmadim.

Merhabalar ben kepçe kulak ameliyatı olacagım fakat fazla bilgim yok ameliyatı olmayı çok istiyorum istanbulda devlet hastanesınde olabilirmiyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…