Kepçe Kulak Ameliyatı Olanlar Bakabilir mi?

merhaba. beni anlatmışsınız resmen. denizi çok seviyorum ama resmen işkence saçımla kulağımı örtmeye çalışmak. off offf. neyseki siz kurtulmuşsunuz. şu an ne durumdasınız ? ben ş kararını vermiş kredi çekmeye geçme aşamasındayım. son durumunuz nedir? yazmamışsınız birdaha

Merhaba size kendimden bahsedeyim. Benim sol kulağımda kepçelik vardı. Daha doğrusu kıvrımı açıktı. 3 mayıs da ameliyat oldum. Lokal anestezi. 1 saat gibi bir süre sürdü. sonra kulak arkası tampon ve sporcu bandı takıyorsunuz. Bunu kendiniz internetten temin edebilirsiniz. 10 gün gece gündüz takmam istendi. 10 gün sonunda sadece geceleri ve 3 ay kullanmam istendi doktor tarafından. Geceleri hala kullanıyorum. Herkes açılma yapıyor demiş umarım öyle birşeyle karşılaşmam. Ama gerçekten müthiş bir haz. Saçınızı tepeden toplamak ve saklamamak.. Hiç pişman olmadım. Bu arada lokalin etkisi geçince çok feci bir ağrıyla karşılaşabilirsiniz ama verilen ağrı kesiciler kesiyor ilk 3 gün çok zorlu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…