Kepçe Kulak Ameliyatı Olanlar Bakabilir mi?

Merhaba arkadaşlar,yillardir kepce kulaklarimi kendime o kadar dert etmistim ki hic saclarini tepeden akca toplayamadim orduremedim denizde havuzda binlerce cile cektim. Suya daldim cikarken direk kulaklarini dusunecek kadar pskolojimi bozmustu bu durum artik. Ve nasil oldu bilmiyorum bir deli cesaretiyle gidip kredi cektim. Biriktirmeye kalksam hayatta biriktiremem Cumartesi gunu istanbul Avrupamed araciligiyla Dr.Anil Demiröz'e ameliyatini yaptirdim. Operasyon 1.5 saat kadar surdur. Gercekten ugrastigini ince ince yaptigini acisini hissetmesemde farkettim. Lokal anestezi ile oldum. Simdi asil sorun şu,doktor benim kafama kocaman bir sargi koymadi. İlac surup gazli bezle tampon yapti,uzerine sporcu bandi takti. Suan o gazli bez yara kurudugu icin sanirim birisi bandaj oynayinca yerinde cikiyor. Bu sorun olur mu bilmiyorum. Ve ilk gun hic acim olmamasina ragmen,iki gundur feci sekilde kasinti ve sizim var Yarin pansumana gidicem insallah anormal bir durum yoktur
Asil soruma gelecek olursak;bu kulaklar ne zaman iyilesiyor? Sizisi kasinmasi ne zaman bitiyor. Saclarinizi ne zaman toplayabildiniz cevaplarsaniz sevinirim
merhaba. beni anlatmışsınız resmen. denizi çok seviyorum ama resmen işkence saçımla kulağımı örtmeye çalışmak. off offf. neyseki siz kurtulmuşsunuz. şu an ne durumdasınız ? ben ş kararını vermiş kredi çekmeye geçme aşamasındayım. son durumunuz nedir? yazmamışsınız birdaha

Merhaba size kendimden bahsedeyim. Benim sol kulağımda kepçelik vardı. Daha doğrusu kıvrımı açıktı. 3 mayıs da ameliyat oldum. Lokal anestezi. 1 saat gibi bir süre sürdü. sonra kulak arkası tampon ve sporcu bandı takıyorsunuz. Bunu kendiniz internetten temin edebilirsiniz. 10 gün gece gündüz takmam istendi. 10 gün sonunda sadece geceleri ve 3 ay kullanmam istendi doktor tarafından. Geceleri hala kullanıyorum. Herkes açılma yapıyor demiş umarım öyle birşeyle karşılaşmam. Ama gerçekten müthiş bir haz. Saçınızı tepeden toplamak ve saklamamak.. Hiç pişman olmadım. Bu arada lokalin etkisi geçince çok feci bir ağrıyla karşılaşabilirsiniz ama verilen ağrı kesiciler kesiyor ilk 3 gün çok zorlu.

X