kendinizi kaç yaşında hissediyorsunuz?

15 yaşında hissediyorum veletleri görünce birden gerçek hayat geri dönüyom

Ruhsal durumuma göre değişir,yorgun ve bitkinsem 40 yaşında gibi hissederim.Eğer tatilde olursam ya da çok güzel bir haber aldığımda ise 20 gibi hissederim kendimi uçarım resmen.

27 yasinda hissetmedigim bir gercek.sunun surasinda 30a 3 kaldi.imdaaaatt :)saka bir yana her yasimiz bize birsuru tecrube kazandiriyo.allah her yasimizi guzel yasamayi nasip etsin

amin canım her yaşın güzelliği başka ,bana sorsalar ben hep 25 teyim ama hayat herşeye rağmen okadar hızlı geçiyorki.

Hayatta bazı engebeler çıkmadıkça 18'lik gibi hissediyor insan kendini ama zorluklar çıkıncada bir o kadarda yaş artmış gibi...Ruh hali çok önemli anlıyıcanız...

son zamanlarda çok yorgun ve bezginim ama bazen keyfim yerinde oluyor o zaman 18 oluyorum.şimdi dersen 40 var galiba

Küçük bir çocuk gibi hissediyorum kendimi , yaramaz haylaz söz dinlemeyen dediğim dedikçi , laftan sözden anlamayan mızmız:icecream:

ben hep şunu söylerim ben 19 yaşıma çakılıp kaldım sanki :sm_cool:
6 yıldan beri hep 19 yaşımdayım :içelim:

walla 21 yaşındayım hepte öle hissediyorum ama ilerleyen yaşlarda ne olur bilemem:)

Başlığı gördüğümde yazmak istediğim cümleler zaten bunlardı hayatım. :)

22 yasındayım dısardan hıc kımse 22 olduma ınamıo ama ben kendımı 30 hıssedıommmmmmmmmmmmm

yaşım 18 ama bazı zamanlar oluyor ki kendimi çok yaşlanmış,yıpranmış hissediyorum...

ya benim yasım buyuk gösteriyo ama ben kendimi yasımdan küçük hissediyorum çok garip

Sabah kalkarken;50
giyinp süslenince ;20
Oğlumla oynarken;2
KK dayken 18,28,38,40 v.ss
Düşünürken;25,35,80
Banyodan çıkınca;30
sakız ciğnerken;5
Yazarken;yaşsız
Hep değişiyo ,hep değişiyo bi tutturamadım.kaçım,kaç yaşımdayımkafamçokkarıştı

ben ısrarla soruyorum yanlışş yazdırdınız diyee ama hayret:))

23-25 gibii hissediyorum bi tuhaflık var:)

ßen KenDimi 14 Ya$ında Hissediyorum 1 yaş büyük yanee

ben 23 yasındayım ama 17 den yukarı cıkmamısım gıbı hem goruntu hemde hıs olarak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…