kendinize bunu yapmayın.

alaralalala

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2021
83
23
24
Yakın arkadaşım aynı zamanda kuzenim olan biri var.Kocası tam bir angut hiçbir şeye yaramıyo benim dahi her şeyime karışıyo misafirlige geliyolar hic utanmadan sikilmadan yemekte tavuğun yanına püre falan yaptırıyor.Yemegi hazirlamisim bitirmisim bi guzel sofra kurmusum sofrada kalk sunu yap falan diyo.Bu bi örnekti,çoğu zaman böyle angut davranıyor 11 yaşındaki bi çocuğa buna az yedirin kilo versin ayı olmuş falan dedi dün.Kuzenim nasıl ona aşık anlamıyorum adam kaba saba,yakışıklı değil,statü sahibi olsa neyse..o da degil,zeki degil komik degil..kuzenimle de hep kavga ediyolar kız kahroluyo gerçekten benim kuzenim her zaman okulun en güzel kızıydı sülalenin en yetenekli kişisiydi şimdi bi angut için kendini heba ediyor.Esmer,yeşil gözlü uzun boylu 90 60 90 kız şu angut için vajina estetiği olmuş çıldırmak üzereydim duyunca çünkü zaten kocasının borcunu ödemekten paraları kalmadı..alışverişe çıkıyoruz kocasını düşünüyo o ne der hmm o böyle koyu renkleri sevmez ki falan diyo.Kızlar cidden bunu kendinize yapmayın tamam aşk dersiniz bilmem ne dersiniz ama sonradan pişman olursunuz şimdi boşanmak istiyo adam ama kız istemiyo çok bağlandım diyo çıldırcam ya🤮🤮

her şeye psikolojisi bozuk demeyin boyle bir suru kadin taniyorum erkeklerin manipulatifligi diyelim😉😉insani kendinden sogutuyolar

Duygusal boşlukta olan, hassas, psikolojik olarak zayif insanlar manipule edilir daha çok, manipule edilmeye açiklar.
Her onune gelen, onune geleni manipule edemez. Bu saglikli bir durum mu? Aşk mi?

aile yemegiydi ondan yaptim yoksa ben oyle biri degilim

Menuyu ev sahibi belirler.
Aile yemegi, arkadas yemegi, iftar yemegi farketmez ki

Ancak hasta varsa ve yiyecegi hic bir sey yoksa kalkar yaparim. Angut istedi diye püre yapmak ne?

Arkadasinizi elestiriyorsunuz ama angutun emri size de isliyor.

Siz de kendinize yapmayın
Sofra hazırken kalk bunu yap diyen angutun isteğini yapmayın
Asla yapmazdım o püreyi
Ne bulduysa onu yesin
Eşimin buna benzer angut arkadaşına karısına emir yağdırdığı için kendi evinde dahi laf sokmuşluğum var, cesaret buyurup bana kendi evimde emir yağdıracak bi de ha? Isırırım.

X