kendiniz için 24 saat,

vuslat06

Nirvana
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2007
942
2
46
Kendiniz için bir 24 saat, elinizde bir imkan olsa ve sadece 24 saatliğe her şey sizin istediğiniz gibi olabilse, neler istersiniz/isteriz acaba

benim istediğim gibi geçecek bir 24 saatte eşimi ve iki çocuğumu alır, şehir dışına şöyle hem yeşil, hemde denizi olan bir yere gitmek isterdim. Ve dolu dolu bir 24 saat geçirmek isterdim. Nasil olsa bu 24 saat içinde hep benim istediklerim olacak..
fırsatları değerlendirmek gerek, şans bir daha gelmeyebilir...
:))

Belki hiç mümkün değil ama benim isteğim şu anda ölmüş bulunan tüm sevdiklerimin 24 saat boyunca yeniden hayata dönmeleri ve onlarla doyasıya görüşmek olurdu...:çok üzgünüm:

Belki hiç mümkün değil ama benim isteğim şu anda ölmüş bulunan tüm sevdiklerimin 24 saat boyunca yeniden hayata dönmeleri ve onlarla doyasıya görüşmek olurdu...:çok üzgünüm:

çok güzel söyledin desibel abla böyle bir şeyin olması mümkün olsa keşke

:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

24 saatimi babamla geçirmek isterdim.Keşke öyle bi imkan olsaydı yaa.Ya da ben 24 saatliğine ölüp babacığımın yanına gidebilseydimsenağlama

çok çok uzaklara gitmek isterdim kesin ve geri dönmezdim dicem hayal kurcam

24 saat sadece sessiz, huzurlu, insanlardan uzak bir ortamda kafamı dinlemek isterdim. nasıl olsa 24. saatin sonunda eski kargaşaya geri döneceğim........

24 saatliğine tam bir deli olmak isterdim...:1shok:
Yaptığım, söylediğim hiçbirşeyden daha sonra sorumlu tutulmamak için...
İçimdekilerin hepsini döküp, koca bir ooooooooooooohhhh beeeee...
derdim...

Bir günlüğüne deli olmak isterdim...
Hatta bazen ömürlük istiyorum bunu...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…