Kendini geliştirme ve kötü alışkanlıkları bırakma başlığı

Eve yarın geçeceğim kızlar yetişemem sanırım. Bugün asla boş kalmamam lazım meşgul oldukça kafamı dağıtabiliyorum sizin önerileriniz neler

Günaydın hanımlar
Bugün saç bakımına yöneliyorum. 2 tane kür buldum dönüşümlü olarak onları kullanacağım. Birazdan eczaneye gidip alacağım gerekli malzemeleri
Planım saç bakımı, ayarlayabilirsem reformer pilatese kaydolacagım. Günlük işlerimi tamamlamak ve çantamı düzenlemek. Artık kitap okumayı gerçekleştirmek istiyorum karar verip verip uygulayamadığım tek plan :KK43: sizin önerileriniz var mı siz neler yapacaksınız bugün? Cilt bakımı rutini de oluşturmak istiyorum ama kendi evimde değilim öncelikle malzemelerimi almam gerek. Yarın da onu halledeceğim

Selamlar kendi evime geldim. Saç bakımı için gerekli malzemeleri sipariş ettim. Eşyalarımı toparladım biraz ev temizliği yapacagım dinlenip. Akşam da kitap okurum

Kızlar tekrar selam. Çamaşırları yıkadım astım, banyoyu temizledim yıkadım bir güzel. Antre yerleri ve halısını sildim. Yarın yanımda götüreceklerimi çantamı hazırladım. İşle alakalı işlerimin bir kısmını hallettim (evden çalışıyorum) akşam cilt bakımı yapacagım sonra biraz kitap okurum yarın ofise geçeceğim. Pilatese kaydolamadım öncelik sıramda o ve saç bakımı var şu an. Siparişlerim yola çıkmış. Yine güncelleyeceğim burayı.

Selam kızlar
Bugün ofise geçtim işlerimi hallettim
Eve geldim daha doğrusu anneanneme. saç için verdiğim siparişlerim gelmiş. Hemen bir tanesini uyguladım. Diğer losyonu da hazırladım beklemede. Cilt bakım ekipmanlarım da hazır. Yarın sabah akşam olmak üzere cilt ve saç bakım rutinlerime başlıyorum. Ayrıca yarın reformer pilatese de başlıyorum kızlar. Sizlerden hiç ses çıkmıyor inşallah salmadınız 😒😒😒 bugün muhtemelen erken yatarım. 3 ay rutinim bu şekilde olacak gün aşırı pilates ve her gün saç ve cilt bakımı. Bir de su içenilsem çok iyi olacakta :KK43:

Kızlar bir de ben yemin ettim stalk yapmayacağım kendi hayatıma odaklanacağıma dair söz verdim kendime ne zaman gereksizlere bakmak istesem gelip buraya gireceğim

X