Kendimi çok kötü hissediyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Strangerthings0

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2018
509
55
Dün amcamı kaybettim gece vakti vardiya müdürünü aradım tamam dedi ama katı bir yerde çalışıyorum müdür baya katı rapor vs almadım bugün için buvyüzden vicdan azabı çekiyorum nedense.Birde ben yokum diye izinli arkadaşımı çağırmışlar.Nedense kendimi suçlu hissediyorum

Ölüm izni 1.derece yakınlarına gecerli dıye biliyorum anne baba es cocuk.ve kardeş.. basiniz sagolsun allah sabirlar versin
İznini her türlü alıyosun ama kaç gün olacağı yakınlık derecesine göre değişiyo. Eski çalıştığım yerde 1.dereceye 3 gün veriyolardı mesela. Onun dışındakilere 1 gün veriyolardı. Konu sahibinin de sıkıntı yaşayacağını sanmıyorum.

Bilmiyoum kötü hissediyorum zaten kimsede gelip baş sağlığı dilemedi

Basiniz sag olsun ama amcaniz olmus bu isle alakali 3. konu. Biraz sakin olun. Cenazeniz var sonucta hic kimse sizin yerinize calisti diye olmez. Pazar gunu donecegim demissiniz. En kotu is degistirirsiniz ama buna gerek kalmaz bence .

Amcan ölmüş uc konu actin isyerinden laf yiyeceksin diye amcayi güme attin. İki damla gozyasi dök bari yahu

Basiniz sag olsun ama amcaniz olmus bu isle alakali 3. konu. Biraz sakin olun. Cenazeniz var sonucta hic kimse sizin yerinize calisti diye olmez. Pazar gunu donecegim demissiniz. En kotu is degistirirsiniz ama buna gerek kalmaz bence .
Vay ki gidene amca daha topraga girmedi. Gulecegim gulemiyorum Allah affetsin Z ZorunluAlan la kesin bir akrabalik var

Vay ki gidene amca daha topraga girmedi. Gulecegim gulemiyorum Allah affetsin Z ZorunluAlan la kesin bir akrabalik var
Bazi akraba vardir, sevilmez. Oyle dusundum ben. Ama benim de bir gulesim geldi. Amca sanki grip olmus gibi bahsedip uc konu acti isle alakali. Umarim ise cok ihtiyaci oldugu icin boyle paniklememistir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…