Kendimi çok kötü hissediyorum görüşlerinize ihtiyacım var

Ama normal görücü usulü birini bulabilirdi 7 ay niye benle vakit geçirdi anlamadım
Kızlar görücü istemiyor olabilir bilemezsin öyle kolay değil niye ben beni seviyor diye düşünme belki biraz sevmiştir ama sevse dahi bu kadar basit bir şeyden küfür ediyor seni manipüle etmeye çalışıyor ...evlenince bunun kaç katı fazlasını yapar Allah bilir. Kendi cocugunda dahi söz hakkın ortadan kalkabilir .. lütfen gekecekteki çocuğunun babasını küfürbaz seçme.

Keşke eski konuyu da alıntılayıp paylaşsaydın, kurtulduğuna şükret işyerinde anlatırsa en kötü yeni iş bakarsın bu sefille dakika harcamaya değmez

Tüm yorumları okumadım ama başka taraftan bakıcam. Küfür etmesi çok çok yanlış bende direk biterdi orası ayrı. Baştan beri bu kişiyle sürekli evlilik konuştunuz mu . Bu kişi size direk evlilikle gelip sizde onayladınız mı yoksa sevgili olalım birbirimizi tanıyalım duruma göre bakarız mı dediniz . (Biraz soru yağmuruna tutmuş gibi oldum😅)Bu yaştakiler genelde evlilik için geldiklerini belli ederler. Sizde de böyle bi durum olduysa onu oyaladığınızı düşünmüş olabilir. Ailesiylede tanışınca işler iyice ciddiye binmiş. En baştan tanışmayacaktınız. Hele ki telefonda tanışmak çok saçma.

İşime sadık biriyim hepsi biliyor, sadece iş ile ilgili değil ama iş ortamı ile alakalı derdimi anlatmıştım bunu anlatır mı onlara diye düşündüm
Akacak kan damarda durmaz. Bırakın da canınızı bu kadarlık sıkabilsin. Adam dedikodunuzu edecek diye evlenecek değilsiniz sonuçta. Siz de yatmadım diye iftira ediyor dersiniz. Ben o anlamda demedim, bire bin katmış dersiniz. Çok da yalan olmaz. Kim bilecek?

Tüm yorumları okumadım ama başka taraftan bakıcam. Küfür etmesi çok çok yanlış bende direk biterdi orası ayrı. Baştan beri bu kişiyle sürekli evlilik konuştunuz mu . Bu kişi size direk evlilikle gelip sizde onayladınız mı yoksa sevgili olalım birbirimizi tanıyalım duruma göre bakarız mı dediniz . (Biraz soru yağmuruna tutmuş gibi oldum😅)Bu yaştakiler genelde evlilik için geldiklerini belli ederler. Sizde de böyle bi durum olduysa onu oyaladığınızı düşünmüş olabilir. Ailesiylede tanışınca işler iyice ciddiye binmiş. En baştan tanışmayacaktınız. Hele ki telefonda tanışmak çok saçma.
Telefonda konuştuğu insanların ailesi olduğu nerden belli? Ben sevgilisini azcık yaşı olan bir eskortla konuşturanı biliyorum annem diye, kızın çenesini kapatmak için. Hadi ailesi olsun, bu iş ciddiye bindi demek değil ki. O telefonda kimler kimler konuşmuştur o aileyle. 😂

love bombıng bu işte.
Evlenmek ıcın evlenmeyı bu adamla dusunuyorsanız hayatınızın kaymasına yardım etmeye devam edın. Cunku bela geliyorum dıyor. Daha ılk anda böyle cıcekler böcekler aldıysa bı durup dusunmenız gerekırdı bu kadar mı sevgı körü oldunuz anlamadım

İstee kız, istemeyenin sanki değeri mi biliniyor yapamıyorsa düğün işlerine girişmesin kendine göre birisini bulsun, baştan sınırını çiz sen şimdi o kolyeyi vs aldırtırsan annen ve sen evliliğin boyunca saygı göreceksiniz ama acıyıp aldırtmaktan vazgeçersen, vur ensesine al lokmasını ohh nasılda sözümüze geldiler diyip başka şeylerde de yaparlar aynı tavrı,

Öyle bir şey olmadı ama benim korkum işyerindeki herkesi tanıyıp arası iyi olduğu için ya bana iftira atıp kötülerse diye, bir de bazen işle alakalı değil ama iş ortamından dolayı canım sıkkın olunca ona içimi döküyordum ya anlatırsa diye korktum, ama ben üzüntümü anlattıkça o da o insanlar hakkında kötü konuştuğu oluyordu bende mesajları var hala
bunun icin kimseye katlanilmaz ne anlatirsa anlatsin ayrilik acisi iftira atiyor de gec zaten manyak bi tip kimse inanmaz ona

Eklentiler

• IMG_1118.jpeg
    IMG_1118.jpeg
    158,1 KB · Görüntüleme: 19
Eylül ayında kız arkadaşımın sosyal medyada fotoğrafımızı paylaşmasıyla beraber benimle tanışmak isteyen biri oldu, kendisi eskiden benim iş arkadaşlarımla çalışmış çoğusunu tanıyor şu anda başka bir yerde çalışıyor, bana mesaj atıyordu ama cevap vermiyordum 2 ay böyle devam edince şans vermek istedim kasım ayından beri görüştüm ilk buluşmadan itibaren çiçekler aldı hediyeler aldı her buluşmada bana para harcatmadı hiç ben kızsam da, doğum günümü çok güzel şekilde kutladı, 2.aydan itibaren sürekli evlenmek istediğini söyledi ailesine beni anlattı, hem o hem ailesi ailene ne zaman anlatacaksın deyip durdu şimdiye kadar üzerimde baskı hissettim çünkü ben hazır hissetmiyorum ve şu an 6 ay oldu tanışalı toplamda ve ben çok erken olduğunu düşünüyorum, bugün annesinin anneler gününü kutladım ve annesi yine sordu bende erken dedim, o da annesine bunu söylediğimi öğrenince bana kızdı ve bana küfredip telefonu suratıma kapattı ve onu telefonda her yerden engelledim, eskiden kız arkadaşının onu aldattığını ve onunla konuşurken başkasıyla evlendiğini anlattı bu konuda çok hassas ve bu konuyu da önüme çıkartıyordu ve nedenini bilmiyorum, ben 28 yaşındayım o da 33 yaşında, ilk defa beni seven biri var dedim ama yine eski yalnızlığıma döndüm, amacı ne sizce, görüşünüze ihtiyacım var teşekkür ederim.
Bu kadar çabuk "hadi evlenelim,hemen evlenelim " durumu biraz riskli ,altından bir şey çıkması çok olası.Karsilikli konuşulur evlenmek istenirse 2 ayda da evlenilir Ama bir taraf hazır değilim dediği halde bu ısrar kıyamet çok kötü.Ustelik evlenmek istemiyorsanız bu kadar aile ile içli dışlı olmanız büyük hata.
Kufredip, suratıniza telefon kapatan adama yalnızım diye donmezsiniz umarım......

Eylül ayında kız arkadaşımın sosyal medyada fotoğrafımızı paylaşmasıyla beraber benimle tanışmak isteyen biri oldu, kendisi eskiden benim iş arkadaşlarımla çalışmış çoğusunu tanıyor şu anda başka bir yerde çalışıyor, bana mesaj atıyordu ama cevap vermiyordum 2 ay böyle devam edince şans vermek istedim kasım ayından beri görüştüm ilk buluşmadan itibaren çiçekler aldı hediyeler aldı her buluşmada bana para harcatmadı hiç ben kızsam da, doğum günümü çok güzel şekilde kutladı, 2.aydan itibaren sürekli evlenmek istediğini söyledi ailesine beni anlattı, hem o hem ailesi ailene ne zaman anlatacaksın deyip durdu şimdiye kadar üzerimde baskı hissettim çünkü ben hazır hissetmiyorum ve şu an 6 ay oldu tanışalı toplamda ve ben çok erken olduğunu düşünüyorum, bugün annesinin anneler gününü kutladım ve annesi yine sordu bende erken dedim, o da annesine bunu söylediğimi öğrenince bana kızdı ve bana küfredip telefonu suratıma kapattı ve onu telefonda her yerden engelledim, eskiden kız arkadaşının onu aldattığını ve onunla konuşurken başkasıyla evlendiğini anlattı bu konuda çok hassas ve bu konuyu da önüme çıkartıyordu ve nedenini bilmiyorum, ben 28 yaşındayım o da 33 yaşında, ilk defa beni seven biri var dedim ama yine eski yalnızlığıma döndüm, amacı ne sizce, görüşünüze ihtiyacım var teşekkür ederim.

Daha şimdiden size saygı duymayıp küfür eden biri. Amacı ne olabilir? Evlendiğinizde bin beter en ufak şeylerde küfür edip istediği gibi olmayınca zehir edecektir size hayatı. Aldığı pahalı hediyeler varsa iade edip birdaha görüşmeyin.

Bu kadar çabuk "hadi evlenelim,hemen evlenelim " durumu biraz riskli ,altından bir şey çıkması çok olası.Karsilikli konuşulur evlenmek istenirse 2 ayda da evlenilir Ama bir taraf hazır değilim dediği halde bu ısrar kıyamet çok kötü.Ustelik evlenmek istemiyorsanız bu kadar aile ile içli dışlı olmanız büyük hata.
Kufredip, suratıniza telefon kapatan adama yalnızım diye donmezsiniz umarım......
Ailesiyle yüzyüze görüşmedim telefonda konuştum sadece, beni görmeden annesinin oğluyla evlenmemi istemesi de tuhaf değil mi

Daha şimdiden size saygı duymayıp küfür eden biri. Amacı ne olabilir? Evlendiğinizde bin beter en ufak şeylerde küfür edip istediği gibi olmayınca zehir edecektir size hayatı. Aldığı pahalı hediyeler varsa iade edip birdaha görüşmeyin.
Onun bana bu kadar hediyeler alıp evi uzak olmasına rağmen o kadar yol beni görmek için gelip sonunda da böyle davranmasına bazen şaşırıyorum

Telefonda konuştuğu insanların ailesi olduğu nerden belli? Ben sevgilisini azcık yaşı olan bir eskortla konuşturanı biliyorum annem diye, kızın çenesini kapatmak için. Hadi ailesi olsun, bu iş ciddiye bindi demek değil ki. O telefonda kimler kimler konuşmuştur o aileyle. 😂
Gerçekten annesiydi yalan söylemedi o konuda

love bombıng bu işte.
Evlenmek ıcın evlenmeyı bu adamla dusunuyorsanız hayatınızın kaymasına yardım etmeye devam edın. Cunku bela geliyorum dıyor. Daha ılk anda böyle cıcekler böcekler aldıysa bı durup dusunmenız gerekırdı bu kadar mı sevgı körü oldunuz anlamadım
Ama genelde sonunda ciddiye gelmeden ayrılıyor love bombing yapanlar
Bu evlenelim deyip tutturuyordu

Evlilik tek tarafın isteğiyle olmaz.Sizin bu konudaki düşüncenize saygı duymadığı gibi bir de kufretmis.Saygi en baş kriteriniz olmalı evleneceğiniz kişide.Sınırı aşmış bile,özür dilerse bile samimiyetine asla inanmayin.

Ben geçmişte biriyle tanıştırildim.Karsi ailenin baskısıyla 3.ayda söz taktik 5.aya düğün günü aldık.Sonucunda düğün arifesi günü ayrıldık.
Sonra ex eş ile tanıştık.Onun baskısıyla 3.ayda söz,4.ayda nikah oldu 6.aya düğün günü aldık.Dugun yine bozuldu ama nikah var diye barismayi kabul ettim,şu anki durumda 5.5 yaşında oglumlayim ve boşanma davası sonucu bekliyorum.

Yani demem o ki ,hızlı giden atların ciftesi pek oluyor.Sen uyma ona..

Emek harcamadan,masraf etmeden herhangi biriyle evlenmek istiyor ve de pis huyları vardır kendini daha fazla gizlemek istemiyordur

X