Kendimi çok kötü hissediyorum görüşlerinize ihtiyacım var

Adamın tek amacı -kiminle olduğu önemsiz- evlenmekmiş, 33 yaşında bir adamın ailesi ve çevresinin baskısı da var muhtemelen, 35’ine gelip evlenmemiş erkeklere kusuru mu var gözüyle bakılıyor toplumumuzda maalesef; ama bu kadar aceleye getirmesi, apar topar işin adını koymak istemesi işin içinde bir bit yeniği olduğunun göstergesi.

Muhtemelen önceki kız bunu bırakınca içine de bayağı dert olmuş, bırakma sebebi ne bilmiyorum; ama haklı bir sebebi olduğunu düşünüyorum.

Kısacası evet amacı evlilikti, sadece siz en iyi seçenektiniz, tongasına düştünüz, yaptıkları da kaz gelecek yerden tavuk esirgememekti amiyane tabirle. Kurtulduğunuz için şükredin ve çok kafa yormayın.

ilk defa beni seven biri var dedim ama yine eski yalnızlığıma döndüm.
kusura bakmayın ama sizi seviyor mu yoksa yalnızca evlenmek odaklı ve siz olmasanız üst komşunun ortanca kızı da olur mu bilemedim ben yazdıklarınızdan. Hani sizin karakterinize, size ne kadar önem verdi yoksa amaç yalnızca evlenmek mi acaba

Biri istedigi olmayinca kufrediyorsa eger sunu unutma ki kopruyu gecene kadar aslinda seni idare ediyordur kufrettigi ana kadar...Kufrettigi anda dayanamayip artik kabugundan cikiyor...Evlenilmez boyle biriyle...Kufretmemis olsa bile boyle tanimadan acele evlenilmez ki ya

Evlenmiş olmak için evlenecekti sizinle , bir sevgi belirtisi göremedim. Gerçekten duygu besleseydi , henüz erken dediğiniz için küfür etmezdi sizi kaybetmek istemezdi.
Ayrıca kendisine de henüz erken oldugunu söylediğinizde de bu tepkiyi veriyor muydu?
Annesine söylemeniz zoruna gittiyse hiç düşünmeden kaçın derim
Ben bana bu kadar hediye çiçek alınca ve doğum günü konusuna hassasım özel bir nedenden dolayı ve çok güzel kutlayınca seviyor sanmıştım ki bu son olaylara kadar

Burada bahsettiginiz kisi mi bu arkadas?

size zaten aldatanin erkek arkadasiniz oldugu, onune gelenle aldattigi vs anlatilmis? Seks icin evleneceğiz numarasi cekmis burada anlattiklariniza gore?
Belliydi zaten, aldatan kendisi, ve bildiğin çatır çatır aldatmış. Kız bundan yakasını kurtardığı gibi doğru düzgün birini bulmuş evlenmiş, buna da dert olmuş. Önüne gelen ilk safoşla işi pişirip mecbur etme peşinde hırt.

Adamın tek amacı -kiminle olduğu önemsiz- evlenmekmiş, 33 yaşında bir adamın ailesi ve çevresinin baskısı da var muhtemelen, 35’ine gelip evlenmemiş erkeklere kusuru mu var gözüyle bakılıyor toplumumuzda maalesef; ama bu kadar aceleye getirmesi, apar topar işin adını koymak istemesi işin içinde bir bit yeniği olduğunun göstergesi.

Muhtemelen önceki kız bunu bırakınca içine de bayağı dert olmuş, bırakma sebebi ne bilmiyorum; ama haklı bir sebebi olduğunu düşünüyorum.

Kısacası evet amacı evlilikti, sadece siz en iyi seçenektiniz, tongasına düştünüz, yaptıkları da kaz gelecek yerden tavuk esirgememekti amiyane tabirle. Kurtulduğunuz için şükredin ve çok kafa yormayın.
Ayrıldıktan sonra ya beni rahatsız ederse ve beni iş yerinde kötülerse diye düşünüyorum eskiden benim iş yerimde çalışmış ve çoğusuyla arası iyi şu anda başka bir yerde çalışıyor

Evet bu kişi onu eskiden tanıyanlar yıllar önce birçok kızı aynı anda sevgili olup idare ediyordu diyorlardı bana
Belli değil mi çevresinde adı çıkmış ordan kız bulamıyor anası, sen bi tane yakala getir diye baskı yapıyolar.

Evet bu kişi onu eskiden tanıyanlar yıllar önce birçok kızı aynı anda sevgili olup idare ediyordu diyorlardı bana

Ve sizde boyle bir adamin "beni aldatti" cumlesine inandiniz?

Onu da gectim, seks icin kurdugu evlilik yalanina sirf annesiyle telefonda konusturdu diye kandiniz?

Anliyorum dunyaniz cok toz pembe ama bir an once gozunuzu acmaya bakin sizi cok uzerler. Bir de sevildigimi dusunuyordum falan yazdiniz. Cok üzülüyorum ben hem cinslerimin 28 yasinda hala boyle kandirilabilir olmasina.

Ayrıldıktan sonra ya beni rahatsız ederse ve beni iş yerinde kötülerse diye düşünüyorum eskiden benim iş yerimde çalışmış ve çoğusuyla arası iyi şu anda başka bir yerde çalışıyor
Ablacım sizi bilen biliyordur, iş ahlakınız konusunda şüpheniz yoksa korkmayın.

Belliydi zaten, aldatan kendisi, ve bildiğin çatır çatır aldatmış. Kız bundan yakasını kurtardığı gibi doğru düzgün birini bulmuş evlenmiş, buna da dert olmuş. Önüne gelen ilk safoşla işi pişirip mecbur etme peşinde hırt.

Bazen ekrandan ellerimi uzatip boyle uyelerin yakasına yapismak istiyorum, "saf olman kuzum, sizi yerler" diyesim geliyor, yapamiyorum.

Bu korkunun sebebi seks yapmış olmaniz sanirim? Yoksa hicbir anlami yok korkmanizin. (Hoş seks yapsaniz kime ne orasi ayri da sizin dunyanizda bu bir sorun olabilir diye diyorum)

Eylül ayında kız arkadaşımın sosyal medyada fotoğrafımızı paylaşmasıyla beraber benimle tanışmak isteyen biri oldu, kendisi eskiden benim iş arkadaşlarımla çalışmış çoğusunu tanıyor şu anda başka bir yerde çalışıyor, bana mesaj atıyordu ama cevap vermiyordum 2 ay böyle devam edince şans vermek istedim kasım ayından beri görüştüm ilk buluşmadan itibaren çiçekler aldı hediyeler aldı her buluşmada bana para harcatmadı hiç ben kızsam da, doğum günümü çok güzel şekilde kutladı, 2.aydan itibaren sürekli evlenmek istediğini söyledi ailesine beni anlattı, hem o hem ailesi ailene ne zaman anlatacaksın deyip durdu şimdiye kadar üzerimde baskı hissettim çünkü ben hazır hissetmiyorum ve şu an 6 ay oldu tanışalı toplamda ve ben çok erken olduğunu düşünüyorum, bugün annesinin anneler gününü kutladım ve annesi yine sordu bende erken dedim, o da annesine bunu söylediğimi öğrenince bana kızdı ve bana küfredip telefonu suratıma kapattı ve onu telefonda her yerden engelledim, eskiden kız arkadaşının onu aldattığını ve onunla konuşurken başkasıyla evlendiğini anlattı bu konuda çok hassas ve bu konuyu da önüme çıkartıyordu ve nedenini bilmiyorum, ben 28 yaşındayım o da 33 yaşında, ilk defa beni seven biri var dedim ama yine eski yalnızlığıma döndüm, amacı ne sizce, görüşünüze ihtiyacım var teşekkür ederim.
Çok gençsiniz bu kadar aceleci tavırda olan birileri beni gerer bence siz de sakince bu beyfendinin kendine hakim olamadığı öfke problemleri var mı diye düşünün. Daha evlenmeden fazla öfkeli olması hoş olmamış bu bir şeylere işaret olabilir. Sizin de hatanız annesine böyle bir bilgi vermek olmuş. Bunları konuşuyoruz biz de bakalım zamanla netleşir gibi bir şey demek daha doğru bence. Annesiyle yüz göz oldugunuzu demiş bir kişi ona katılmıyorum siz annesiyle tanışmış olmanız nezaket edip aramış olmanız sizi hemen evliliğe sürükleyemez. Bence siz sakince işaretleri takip edin doğru kişi böyle bir durumda bu kadar yükselmez dediginiz gibi bu yeni bir ilişki. Onun içinde yeni daha en başında size gösterilen tavır biraz uslupsuzca olmuş. Siz değerlisiniz buna göre hareket edin.

hicbir saglikli erkek 2 ayda evlilige falan karar vermez dunyayi dar edecek biri aceleye getirir ki gercek yuzu ortaya cikmadan cabucak kafalamak icin yapar bunu. evlenmeyi dusunmuyorsan neden ailesiyle gorusuyorsun sana kufur ettiyse orada bitmistir guzel bir fragman vermis 28 yaşindasin cocuk degilsin engelledigin gibi kalsin sakin acma gerci burada boyle konu acanlar kosa kosa bu tarz erkeklere gidiyorlar ama hadi bakalim sen dinlersin insallah

hicbir saglikli erkek 2 ayda evlilige falan karar vermez dunyayi dar edecek biri aceleye getirir ki gercek yuzu ortaya cikmadan cabucak kafalamak icin yapar bunu. evlenmeyi dusunmuyorsan neden ailesiyle gorusuyorsun sana kufur ettiyse orada bitmistir guzel bir fragman vermis 28 yaşindasin cocuk degilsin engelledigin gibi kalsin sakin acma gerci burada boyle konu acanlar kosa kosa bu tarz erkeklere gidiyorlar ama hadi bakalim sen dinlersin insallah
Ben onun ailesiyle hiç yüzyüze görüşmedim, o ailesine anlattı annesi de beni arayıp birkaç defa telefonda konuştu sadece, ben ona hep söylemiştim şu anda düşünmediğimi bile bile o devam etti

Bazen ekrandan ellerimi uzatip boyle uyelerin yakasına yapismak istiyorum, "saf olman kuzum, sizi yerler" diyesim geliyor, yapamiyorum.

Bu korkunun sebebi seks yapmış olmaniz sanirim? Yoksa hicbir anlami yok korkmanizin. (Hoş seks yapsaniz kime ne orasi ayri da sizin dunyanizda bu bir sorun olabilir diye diyorum)
Öyle bir şey olmadı ama benim korkum işyerindeki herkesi tanıyıp arası iyi olduğu için ya bana iftira atıp kötülerse diye, bir de bazen işle alakalı değil ama iş ortamından dolayı canım sıkkın olunca ona içimi döküyordum ya anlatırsa diye korktum, ama ben üzüntümü anlattıkça o da o insanlar hakkında kötü konuştuğu oluyordu bende mesajları var hala

X