Kendimden tiksiniyorum

kaç yıllık evliyim eşime benimki ne renk diye sorsam rengi mi var der. yaşınız kaç, küçük yaşta böyle garip şeyleri kafaya takıyor çoğu kişi. geçer, saçma bir kimyasal kullanmayın yeter.

Yani hayret birsey kuzum gecenlerde de vardi boyle konu sizin yuzunuzden oramiza buramiza bakis acimiz degisti :KK53: gostermem abi bakmayiversin goruntu ic acici degilse

Merhaba herkese. Kafama aşırı derecede taktığım sorunumu paylaşmak istiyorum. Ben beyaz tenli bir insanım. Fakat özel bölgem çook çok koyu renkte. Gerek bu siteden olsun gerek başka sitelerden olsun okadaar çok yazı okudumki, ve denediğim şeyler oldu ama nafile. Kendimi çok çirkin ve iğrenç buluyorum. Evlendiğimde eşimin benden bu yüzden tiksinmesinden korkuyorum. Hatta aklıma; bu yüzden boşar beni düşünceleri var hep. Kızlar tüy vs yok lazer yaptırdım. Sadece renk koyu. Patates/limon suyu, kese, hiçbirşey yardımcı olmuyor. Çözümü olan varmı Allah aşkına 😢
cidden bu kadar mı özgüvensizsiniz? birinin bir konuda sizi eleştirebilmesi için o konuda en azından sizinle aynı seviyede olması gerekir.

evleneceğiniz adamın orası beyazsa kafanıza takarsınız :işsiz:

bir dermatologtan yardım alın, böyle şeylerin çözümü var. bunu bu kadar kafaya takmanız bir de buraya konu açacak kadar takmanız... bana pek sağlıklı gelmedi.

Merhaba herkese. Kafama aşırı derecede taktığım sorunumu paylaşmak istiyorum. Ben beyaz tenli bir insanım. Fakat özel bölgem çook çok koyu renkte. Gerek bu siteden olsun gerek başka sitelerden olsun okadaar çok yazı okudumki, ve denediğim şeyler oldu ama nafile. Kendimi çok çirkin ve iğrenç buluyorum. Evlendiğimde eşimin benden bu yüzden tiksinmesinden korkuyorum. Hatta aklıma; bu yüzden boşar beni düşünceleri var hep. Kızlar tüy vs yok lazer yaptırdım. Sadece renk koyu. Patates/limon suyu, kese, hiçbirşey yardımcı olmuyor. Çözümü olan varmı Allah aşkına 😢
Yaşlanıp renk ve şekil değişikliği olursa herhalde intihar falan edeceksiniz. Kukunuzu bu kadar takmayın kuku varsa yeter erkekler şekline takılmıyor kdkdkdkdk

Canım ben yeni evliyim 3 aylık, ben eşimi olduğu gibi eşimde beni olduğum gibi seviyor. Önemli olan senin güzelliğin değil seni her halinle seven bi adamla evlenmen. Bedenini değil ruhunu sevsin. Dünya hayatı bu kazası var hastalık var.... Binbir türlü hali var...

Bir insan şeyim kara diye niye bu kadar dertlenir ki? Tamam biz de atom parçalamıyoruz ama şu hayatta düşüneceğiniz, dertleneceğiniz daha önemli şeyler yok mu, bu kadar mı işsizsiniz? Bir de boşar beni diye üzülüyorsunuz. Allahım sen sabır...

X