Kendimden tiksiniyorum

Onun o bölgesi pamuk zaten.
Görsen süt beyazı..
Ahahahhahahaha sarsılarak gülüyorum şu an.:KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

Konu sahibi, ülkemiz yunan heykeli kılıklı adamlarla dolup taşmıyor. Sen de birçoğumuz gibi kara, kıllı, ortalamayı anca gören bir tiple evleneceksin gülüm. Neden kendine eziyet ediyon?

Hormonlarınıza baktırmanız iyi olabilir. Ben çok açık tenliyim ailemde de pek çok hanım açık tenli. O nedenle bu tip bir sıkıntıdan söz edeni duymamış olabilirim. Belki buğday tenli olmakla da ilgisi olabilir diye düşündüm ama siz de ten renginizin açık olduğunu yazmışsınız. Doğum sonrası lekelerde, cilt koyulasmalarından şikayette kortizol ve insulin hormonları etkili oluyor. Beyazlatıcı bir krem kullanmadan belki bir hekime danışsanız çok daha kolay çözülür prbiniz🙏

ayy erkekler neresıne guvenıp de kadınların ozel bolge renklerını elestırıp begenmeyecek allah askına
totolarındakı kıl o o tıpsız uzluvları mı
ne abartmıssınız ama yaa
kendınız rahatsız olsanız kendımı ıyı hıssetmıyorum desenız anlarım da
ılerde kocam olurda tıksınırse sonra da bosarsa demenız :KK70:

Seni üzmek istemezdim ama benim herif sarışın ve orası süt beyazı 🤣🤣🤣🤣
tuylerı alma yontemıyle alakalı aslında
agdayla yolmak sıcak sir agdayı surmek epılasyon cıhazıyla termınator gıbı parcalamak suretıyle yapılan ıslemlerde kararabılır
erkeklerın belkı cogunda o karartı bu sebeple olmayabılır

tuylerı alma yontemıyle alakalı aslında
agdayla yolmak sıcak sir agdayı surmek epılasyon cıhazıyla termınator gıbı parcalamak suretıyle yapılan ıslemlerde kararabılır
erkeklerın belkı cogunda o karartı bu sebeple olmayabılır
Şu epilasyon aleti ile terminatör gibi parçalama işini bekarlıkta çok yaptım. 🤣 Ama nedense evlendikten sonra canım tatlandı. Hiçbir kuvvet yaptıramaz daha onu bana🤣

Yok artık orası zaten çok hassas bir bölge öyle şeyler kullanmak tahriş eder. Ayrıca temiz olduktan sonra renginin ne önemi var ki sanki erkeklerin o bölgesi altın kaplama 😂

X