Kendim için neler yapabilirim?

Haklısınız kendimle ilgili ayrıntı vermedim. Evlat kaybı sebebiyle psikolojik yardım almaya başladım. Psikolog da bunu tavsiye etti. Pek çok fikir yazılırsa okuyan başkaları da faydalanır diye düşündüm.

el becerin varsa evde yapmak için punch kanaviçe tarzı şeyler deneyebilirsin. bunların harıcınde kesinlikle yoga ve plates öneririm hatta yogayı çetin çetintaş başlangıç serisi insana çok iyi geliyor
Hiç yoga denemedim. Hemen youtube'dan bakacağım. Teşekkürler

Aslında bir önerim var. Yappoz yapmayı seviyorsan alabilirsin. Baya büyük bir tablo almıştık. Minnacık parçalar . Akşam eş yada ben kimin canı sıkılıyorsa hergün bi kaç parça bulup takıyorduk baya zevkliydi. Bitirince tablo yapıp eve astık. Her bakıldığında insanın çok hoşuna gidiyor.

el becerin varsa evde yapmak için punch kanaviçe tarzı şeyler deneyebilirsin. bunların harıcınde kesinlikle yoga ve plates öneririm hatta yogayı çetin çetintaş başlangıç serisi insana çok iyi geliyor
Çok güzel videoları var. Kaygı için, kendini bulmak vb. konulu. Teşekkür ederim tavsiyeniz için

Çok teşekkür ederim tavsiyeler için. Yağlı boya yapıp internetten satsam mı diye aklıma geldi aslında

Ben hic satmayi denemedim. :) cevreden isteyenler oluyordu eşimin kardeslerinin, halamin vs evlerine begendiklerinden vermistim. Evde birikinti oluyor tabloyla calismak. Maddi kaygi olmayacksa evdekileri boşaltmak adina uygun fiyata satabilirsiniz belki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…