Kendim emek vererek bir Doğum günü hediyesi hazırlamak istiyorum

fndkfndk

Kûn fe yekûn <3
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2009
3.389
729
Merhaba hanımlar. Bir konuda yardımınıza ihtiyacım var. Durumu özetlemem gerekirse ben bir kamu kurumunda çalışıyorum ve bağlı olduğum en üst mevkideki amirimin doğum günü için bir şey hazırlamak istiyorum.

Kendisi sağolsun çok ince bir bey ve her ne kadar resmî de olsa bana evladı gibi davranıyor. Ve kendisini her şeyden önce insan olarak gerçekten çok seviyorum.

Bu defa kendim emek vererek özel bir şey hazırlamak istiyorum. İlk başta yaş pasta yapmayı düşündüm. Ama sonra başka kutlamak isteyen ve hazır pasta olan biri illaki olur diye vazgeçtim.

Erkek arkadaşım da fikir verdi bu konuda. Kendisine kocaman kalpli bir kutuda kalpli çiçekli böcekli kurabiyeler yapmıştım ki benim kurabiyemin lezzeti meşhurdur. Her birine notlar iliştirmiştim falan... Bana hazırladığında herkes bayılmıştı, yine öyle bir şey hazırlayabilirsin diye fikir verdi.

Ben de daha ağır bir kutuda kalpli olmayan versiyonunu hazırlarım diye düşünmüştüm.

Ama şimdi saçma mı olur diye düşünmeye başladım zaman daraldıkça.

Var mı aklında farklı bir şeyler olan?

Bu arada kendi emeğimle yapmak istememin sebebi, benim hediye edeceğim hiçbir şeye ihtiyacı Yok. Ki ona alabileceğim hediyeler sınırlı zaten. Başka bir özel gününde bir hediye almıştım. Çok mutlu oldu ama bir yandan da para harcadığım için üzüldüğünü hissettim. Ve hemen o da bana bir hediye almıştı altta kalmamak için.

Yine böyle bir şey olmasını istemiyorum. Ve kendim hazırlayınca daha kıymetli olur diye de düşündüm.

Bu arada kendi emeğimle yapmak istememin sebebi, benim hediye edeceğim hiçbir şeye ihtiyacı Yok. Ki ona alabileceğim hediyeler sınırlı zaten. Başka bir özel gününde bir hediye almıştım. Çok mutlu oldu ama bir yandan da para harcadığım için üzüldüğünü hissettim. Ve hemen o da bana bir hediye almıştı altta kalmamak için.

Yine böyle bir şey olmasını istemiyorum. Ve kendim hazırlayınca daha kıymetli olur diye de düşündüm.
bence kurabiyeler çok tatlı bir hediye olur:)

bence kurabiyeler çok tatlı bir hediye olur:)
Yaaa hemen cevap beklememiştim. Hele olumlu bir cevap hiç ❤️
Kurabiye aslında iyi bir fikir çünkü hem atıştırmayı seviyor, ne zaman ikram etsem silip süpürür. Hem de gelen gideni olur kutlamak için. Şık bir kutuda ikram edilebilir diye düşündüm.

Ama sevgilime yaptığım kurdeleli kalpli falandı. Bu defa öyle olmayacağı için çok mu vasat gözükür diye düşündüm

Yaaa hemen cevap beklememiştim. Hele olumlu bir cevap hiç ❤️
Kurabiye aslında iyi bir fikir çünkü hem atıştırmayı seviyor, ne zaman ikram etsem silip süpürür. Hem de gelen gideni olur kutlamak için. Şık bir kutuda ikram edilebilir diye düşündüm.

Ama sevgilime yaptığım kurdeleli kalpli falandı. Bu defa öyle olmayacağı için çok mu vasat gözükür diye düşündüm
yoo bence çok şirin ama çeşitli yapabilirsiniz mesela bir tanesi damla çikolatalı birisi daha sütlü biri bitterli haha hiç de anlamam yemek işlerinden ama demek istediğim çeşitlendirebilirsin bence çok güzel olur gerçekten :21:

X