Kendi kendine kürtajsız düşükten sonra adet görmeden hamile kalan varmı ?

Bide düsük yaptim dedigin gün kanamanin en yogun oldugu gün mu yoksa tamamrn bittigi gün mü ? Yani nerden hesapliyoruz bunu

Bide düsük yaptim dedigin gün kanamanin en yogun oldugu gün mu yoksa tamamrn bittigi gün mü ? Yani nerden hesapliyoruz bunu
Ya cok soruyo gibi oluyorum da belirtilerin kac günde bitmisti benim kanamam bitinceye kadar hic bi belirtim kalmamisti hamile olmadan önceki halime döndüm yani büyük ihtimalle beta hcg testi versem oda 0 a düsmüştür. Zaten düsük yapmadan yaklasik 1 hafta öncesinde 3binden 600 e düsmüstü

Benim dusukten önce kanamalarım vardı kesemin etrafi kanla dolmuş ve keseye sıçramasti düşük ondan oldu doktora gittim progestan verdi hiç kalkmadım hep yatmak zorunda kaldım sadece wc ye kalkabiliyordum 2 gün sonra tekrar wcye kalktığımda parça olarak düşürdüm hemen doktora gittim kese flan gözükmedi o günün düştüğünden hesapladım ondan sonrada kanamam 5 gün flan sürdü dusukten sonra yani Bi 30 gün sonra flan regl oldum

Estağfurullah istediğini sor burda birbirimizle dertleşmek bisiler öğrenmek için varız sen hangi tarihte düşük yaptın

H
Estağfurullah istediğini sor burda birbirimizle dertleşmek bisiler öğrenmek için varız sen hangi tarihte düşük yaptın
Hemen hemen ayni seyleri yasamisiz. Ilk kanamami 28 nisan da gördüm ben doktora gittigimde kese duruyo ama rahmin cok düzensiz biz igne yapalim nasibi varsa gelur demisti. Sonrasinra benim kanamam hic durmadi ama 2 mayis sali günu doktora gittigimde doktor kesenin etrafi kanla dolu saglikli bi kese degil ilaclari birak düssun dedi bi daha beta hcg istedi o zamana kadar 3 bin olmustu o gün istediginde 600 e düsmüs sonrasinra bir hafta bekleyelim düsmezse gel kürtaj yapicam dedi ama ben biraz hareket edince düssun diye kendiliginden 7 mayista kanamam yogunlasinca düstü parcalar halinde sonrada 6 gün sürdü kanamam bitti yani. Galiba bende 7 mayis olarak almam lazim

Valla bende senin gibi düsündüm kanamam bitince zaten rahim kendini toplamistir diyerekten devam ettim rabbim vericekse saglikla cok bekletmeden versin insallah

Valla canim benimde hesapladıgim ne kadar doğru bilmiyorum ama tam 25 martta düşürdugume eminim parça gelince bide doktor üstüne kese yok diyince ben o günden hesapladım bana göre doğru hesapladım 30 gün sonra adet oluncada hesabım doğru çıkıyor senin galiba bugünle birlikte 11 gün oluyor eğer şanlıysan kalırsın bu ay hamile çünkü benim düşük yaptığım ay tutmadı 1 adet geçirdim dedigim gibi ama 1 adet geçirmek de iyiymiş yorulan rahim kendini tekrar gebeliğe hazırlıyormus sen gene istersen değerlendir bu günlerini yani tahminime göre 11 den hesaplanirsa Bi 20 güne ya adet olursun yada bebek vardır ama adet olursanda üzülme rahmin kendini toparlamis olacak

Valla bende senin gibi düsündüm kanamam bitince zaten rahim kendini toplamistir diyerekten devam ettim rabbim vericekse saglikla cok bekletmeden versin insallah
Aminnnnnn
Valla bende senin gibi düsündüm kanamam bitince zaten rahim kendini toplamistir diyerekten devam ettim rabbim vericekse saglikla cok bekletmeden versin insall

Amin inşallah

Üzülmem ya cünkü su an neyin dogru oldugu konusunda o kadar kararsizim ki hayirlisi diye dua ediyorum sadece.

Ne yaptin bebegin varmi canim insallah vardir ve saglikla gelmissindir bu zamana kadar

Adetime 4 gün var ne adet belirtim var nede başka bisi beklemedeyim ama biraz ümitsizim hayırlısı bakalım sen de ne var ne yok durum nasil
Yaaa ben ilk hamileligimi böyle ögrenmistim. Hatta ramazan ayinda olunca oruça ara vermek istemiyorum keske gecikse demistim ama hic umudum yoktu. Insallah sende öyle olursun. Ben olucak gibiyim ya. Zaten adet oldan önce gögüslerim agrirdi onun agrisi var sadece baskada bisey yok simdilik ama olurum bence ben

Valla bende çok istiyordum bu ay ama sonra farklı Bi rahatsizligim oldu Allahimin gücüne gitmesin bu ay olmasada olur dedim icimden aslında adet olmayi beklıyorum ilaç kullanmak için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…