Kendi Alyanslarımızın Fotoğraflarını Koyalım

bunlar da bizim yeni alyanslarımız...1 yılı geçti evleneli ama eşim 3-4 aylık evliyken alyansını kaybetmişti...kendine alırken benimkini de değiştirdik...

yeni alyanslarımızı çok sevdimm....

Bunlar da bizim alyanslarimiz.
Bakalim begenecek misiniz:))

Eki Görüntüle 440571

Bu da tek tasim.

Eki Görüntüle 440572

erkek yüzüğü nişanlımın yüzüğünün birebir aynısı... benimkinin eşi parmağına ince geldiği için ikisini üstüste koyarak böyle yaptılar...

sanırım seninki de benimkinin iki tane üst üste konmus hali gibi olmus... kalın yaptırsam nasıl olurmu görmüş oldum böylece

güle güle kullanın bir ömür boyu...

Arkadaşlar bizim alyansımız da bu çok severek takıyorum ve her gören çok beğeniyor.

Eklentiler

• $al.jpg
    5,1 KB · Görüntüleme: 183
Neredeyse Herkesin alyansı o kadar süslü ki ben şahsen parmaklarda görünce evlilik nişanesi mı süs amaçlı takılan bir yüzük mü anlamam, bence bu olumsuz bir durum...

Neredeyse Herkesin alyansı o kadar süslü ki ben şahsen parmaklarda görünce evlilik nişanesi mı süs amaçlı takılan bir yüzük mü anlamam, bence bu olumsuz bir durum...

benımmkı taşlı beyaz alyans..ınce ve sade dıyebılırım..

ınsanlar artık farklılık arıyor..evet bazıları cılkını çıkarmış durumda ama; evlilik yuzuğü sade olacak dıye bı şartta yoktu kı hiç.. eskıden ne uretılırse o vardı ulkemızde..tekstılde boyleydı..sadeliğin tek nedenı buydu..hatta beyaz alyans bıle 80lerden sonra uretıme gırdı..

şimdi ınsanlar özenıyor ya da kendısı bıle tasarlıyor..bu durumun nedenı bu..üretım ve tuketımdekı sınırsızlık..

herkes nasıl ıstıyorsa oyle alıyor..boyle doyum sağlıyor ve mutlu oluyorsa ben kendı adıma sevınırım..

ayırt etme konusuna gelınce bnde bazen ayırt edemem görduklerımı..2 kez oldu:)

Son düzenleme:
Günümüz insanının da sorunu bu ya zaten. Artık yaptıklarını amaçları uğrunda değil imkanları uğrunda şekillendirmeye başladı.

sarisi beyaz parmaklarda daha gzl duruo bnm secimim bunalr haftaya gidip denicem belki baska biseyde alabilirim

çift taraflı mı olsaydı kı taşları?

ya da ortada?

hayırlısı olsun

ben genelede cok sade seyleri seviyorum bu bile bnm icin cok tasli tek tarafi tasli olsunki ic tarafina tek tasi taktigimda ztn cift tarafli olucak o yuzden bu modeli dusundum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…