Kendi Alyanslarımızın Fotoğraflarını Koyalım

ben sade ve ince bir alyans kullanıyorum yanındada tek taş pırlanta.sürekli takıyorum hiç çıkarmam bu yüzden sade ve rahat olmasına dikkat ettim

bu fotoğraftaki ikimizin yüzüğü hatta içinde yazan ismim gözüküyor

Eklentiler

• $Görüntü000.jpg
    $Görüntü000.jpg
    5,5 KB · Görüntüleme: 124
  • $Yüzük.jpg
    $Yüzük.jpg
    3,9 KB · Görüntüleme: 103
  • $yüzük1.jpg
    $yüzük1.jpg
    5,2 KB · Görüntüleme: 129
merve alyansın çok güzel. güle güle kullan.

dillerim_lal seninkide çok güzel. klasik alyans bayılırım. hatta nişanlanmadan önce hep klasik alyans alıcam derdim ama gel görki nişanlımın eline hiç ama hiç yakışmayınca başka model aldık. şimdi sende görünce hoşuma gitti. güle güle kullan.

buda benım alyansım
ama benımkının yarısı beyaz yarısı sarı altın cok şık taşsızı da esımın tabıkı:asigim:

Son düzenleyen: Moderatör:
ayy kızlar bizim bu alyans meselemiz çokk problemli oldu .. işini bilmeyen kuyumcu ince bir yüzükle ölçümü aldı 8 numara dedi, iyi dedik, bunlar el yapımı imiş öyle hemen vermiyorlar ölçüye göre özel yapılıyormuş(!) .. neyse biz geç işten çıktığımız için görümcem almış alyansımızı buarada söze 1 hafta var.. aman Allahm yüzük parmağıma girmiyo .. ite kaka soktuk bu sefer çıkmıyo kaldı öyleee..meğer kalın alyanslarda herzaman 1 / 2 beden büyük alınırmış.. başladım ağlamaya senağlama geri götürdük adam dedi "1 beden büyütürüm" dedim taşlara birşey olur mu.. " yok olmaz" dedi ii al yap ozamn diye verdim ertesi gün aldım yüzüğü offf kızlarr bir baktım ki...taşlar kararmış çatlamış birşeyler olmuşş parlaklığı gitmiş...sinirden oturdum ağladım ama biryandan da açtım ağzımı yumdum gözümü.. önce dedi 150 tl fark ver yenisini yapayım.. hop dedim kal orda benim suçum mu:eek:klava: bağırış çağırış yenisi yaptırttım neyseki...

fiyat sormuşsunuz kızlar hemencecik onu da paylaşıveriiiym zemuszemus biz, tam altının tavan yaptığı günlerde almıştık gerçi sözlümün parmağı 27 numara sositosositobenim ki 10du. 1.100tl'den 850tlye indirttik...
,
ben de kuyumcuya gıttık adam zorla bı kalıba soktu parmagımı hanı olcu alıyor ya
ya bu olmuyor dıyorum dar,yok sana uygunu bu dıyor
cok sınır oldum cıktık hemen
klasık alıcam ben normal alyans ıstıyorum taşsız
sankı pırlanta fılan tas olunca enerjisi bozuluyor gıbıme geldı

bu da bizim alyansımız ve benim tektaşım,sevdiceğiminki de taşsızı doğal olarak... yerimseniben

hadi benimkinede bakın
tektaşımı nişanımızda 7 taşımıda doğumumda taktı eşim
ama pırlanta oldukları için günlük kullanmıyorum
günlükte klasik altınbaşın alyansını takıyorum
herkenzin alyansı çok şık bide şimdi altınbaşın ressimlileri çıkmış onlarde çok şık

Eklentiler

• $001.jpg
    $001.jpg
    5,4 KB · Görüntüleme: 124
  • $A0056.jpg
    $A0056.jpg
    2,4 KB · Görüntüleme: 150
bugün anneme bu yüzüğü aldık kendi alyansı kaybolmuştu bakalım begenick misiniz

bugün anneme bu yüzüğü aldık kendi alyansı kaybolmuştu bakalım begenick misiniz

çokkkk güzel şıkır şıkır vallaaaaaaaaaaaaaaaaaasositosositogüle güle kullansın annecigin cnm bnma.s.

çokkkk güzel şıkır şıkır vallaaaaaaaaaaaaaaaaaasositosositogüle güle kullansın annecigin cnm bnma.s.

sagolasın canımmm ben begendim inşallah bana da nasip olurrboshayallersmile
bu arada senin alyansın da çok zarif yeni gördüm Allah mutlululgunuzu daim etsin inşallahh

Son düzenleme:
sagolasın canımmm ben begendim inşallah bana da nasip olurrboshayallersmile
bu arada senin alyansın da çok zarif yeni gördüm Allah mutlululgunuzu daim etsin inşallahh

teşekür ederim cnm bnm daha daha güzelleri sana nasip olsun en yakın zamanda inşşşşşşşşşşşşaklinialirimsmilesositososito

işte işte bızım yuzuklerımız
benyayınladım emme bu canlı halı benımkı daha kalın we agır tasları daha dık sankı ama erkek aynı

X