Kendi Alyanslarımızın Fotoğraflarını Koyalım

hımm anladım şık duruyor,iyi günlerde kullan. nişanlınınkide benim eklediğim resimde olan mı ?

Ayy ben bunu çok beğendiimopuyorumnanaktan
İyikide bunu almışsın canım. Bende ne olursa olsun, düşme tehlikesi olsa bile alırdım:kedi:

Ya niye kimse fiyat yazmıyor:umursamaz:
Çok merak ediyorum ben fiyatlarınıkaydirigubbakcemile3

Bu arada hepsi çok güzel yüzükleriniz. Allah iyi,sağlıklı,mutlu günlerde takmayı nasip etsin inşallah..

son iki alyansı da beğendim ama hem taş,hem beyaz altın,hem sarı altın biraz fazla karışık olmuş kanımca

ben hem beyaz altınla hem de yeşil altınla kullanabilmek için böyle bir yüzük aldım. taş olsun da istiyordum. çok karışık durmuyor elde ama tercih meselesi tabii...

ayy kızlar bizim bu alyans meselemiz çokk problemli oldu .. işini bilmeyen kuyumcu ince bir yüzükle ölçümü aldı 8 numara dedi, iyi dedik, bunlar el yapımı imiş öyle hemen vermiyorlar ölçüye göre özel yapılıyormuş(!) .. neyse biz geç işten çıktığımız için görümcem almış alyansımızı buarada söze 1 hafta var.. aman Allahm yüzük parmağıma girmiyo .. ite kaka soktuk bu sefer çıkmıyo kaldı öyleee..meğer kalın alyanslarda herzaman 1 / 2 beden büyük alınırmış.. başladım ağlamaya senağlama geri götürdük adam dedi "1 beden büyütürüm" dedim taşlara birşey olur mu.. " yok olmaz" dedi ii al yap ozamn diye verdim ertesi gün aldım yüzüğü offf kızlarr bir baktım ki...taşlar kararmış çatlamış birşeyler olmuşş parlaklığı gitmiş...sinirden oturdum ağladım ama biryandan da açtım ağzımı yumdum gözümü.. önce dedi 150 tl fark ver yenisini yapayım.. hop dedim kal orda benim suçum muklava: bağırış çağırış yenisi yaptırttım neyseki...

fiyat sormuşsunuz kızlar hemencecik onu da paylaşıveriiiym zemuszemus biz, tam altının tavan yaptığı günlerde almıştık gerçi sözlümün parmağı 27 numara sositosositobenim ki 10du. 1.100tl'den 850tlye indirttik...

eeee yuh yani o adamı bende çıkışta gidelim dövelim :teselli::dilcikar::roflol:
Şaka gibi yani hem yap sonra da boz bide üstüne para iste yani yüzüğüne yeniden baktım gerçekten güzelmiş beğendim canım güle güle tak diyim a.s.
benimde şubat sonu gibi sözüm var alyans bakıcaz işte cumartesi günü dedik beğenelim alalım dikkat ediyim bari
söz üstü boşuna katil olmayım düz model alıcaz büyük ihtimalle hihoyyyt

Ay bide üstüne para istemişlar yaa
İkinizin birden yüzüklerinin fiyatı dimi bu?
Pahalıymış yahu benim yüzük fiyatlarından hiç haberim yoktu:roflol:

Benimde şubat başı yada ortası gibi sözüm olacak inşallah. Bizde yüzük bakacağız. Ama nasıl birşey olacağına dair hiç bir fikrim yok:roflol:
Seninde şimdiden hayırlı olsun canımkaydirigubbakcemile5

saol cnm, sana da Allah tamamına erdirsin tatlım bir yastıkda kocayın inşallaah..

ayy sorma kuyumcuda ki müşteriler kaçtı ben öyle bas bas bağırınca ohh olsun:roflol:... adam da heralde içinden dedi ben bununla biraz daha cebelleşirsem dükkanı başıma yıkacak... delikafadulden

Allah tamamına erdirsin, hayırlı olsun güzeliimm..:Saruboceq::Saruboceq:

nehircim el yapımı alyans fiyatları hep bu şekilde malesef birde taşlar varya üzerinde ağır bastı namussuz :roflol: hee birde benim herifin parmağı XXXL onu unutmuşum sırnaşık şey

Hadi bakalım canım benim başında değil sanırım ortalarında olucak
yengem hamile bi doğurabilirse :CüvCüv::CüvCüv:
O yüzden bekliyoruz bakalım sözde bi konu açmıştım istersen benim modellere bakabilir fikir edinebilirsin :asigim:

Ehh kaçar tabi tüm zamanının sttesini atsaydın:mymeka:
Sİnir olurum böyle son dk gollerine :sm_confused::sm_confused::sm_confused:
Neyseki düzgün bişey olmuş sonunda sizinde tamamına erdirsin :Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…